7 spôsobov, ako rolu hrať v posteli bez pocitu hlúpy

DEAR DR. JENN,

Myslím, že sa budem venovať rolu, ale nikdy som nemal odvahu navrhnúť to. Ako to prinesiem so svojím priateľom … a vykonať experiment bez pocitu hlúposti? -French Maid

VÁŽENÁ FRANCÚZSKA MAID,

Role play vám dáva príležitosť zapojiť sa do hry zvádzania, hrať s vami a partnerom, ktorý vytvára rôzne postavy. To môže znamenať čokoľvek, od nasmerovania vášho vnútorného badassu do postele, aby ste sa naplnili komplikovaným aktom – obliekaním a dokonca aj prehliadkou na ceste, aby ste tak povedali.

Jedným z dôvodov, prečo ľudia hrajú postavu v sexuálnom kontexte, je to, že nám môže pomôcť prekonať zábrany. Môžeme vyskúšať veci, ktoré sme príliš znepokojivé alebo v rozpakoch, aby sme sa pokúšali, ale cítime úplne prirodzené inému charakteru. Ak sa vám niečo dostane trochu príliš kinky pre pohodlie, keď budete konať vo svojej francúzskej služobnej osobe, je ľahké vykĺznuť z vášho kostýmu a späť do svojej vlastnej kože. Úloha vytvára rozdiely. To bola ona; toto si ty.

Príliš veľa ľudí sa zaujíma o hranie rolí, ale nikdy to nevyskúšajte kvôli rovnakým obavám, ktoré máte. Obávajú sa toho, že budú posudzovaní za svoje fantázie. Alebo sa obávajú, že sa budú cítiť hlúpo, ale nie každá fantázia musí byť nastavená na sýtosť jazzovej hudby a má muža na pizzu, ktorá sa objaví v moteli.

VIDEO: Helena Christensenová vyhovuje

Vyskúšajte tieto tipy, aby ste sa dostali do povahy.

1) Nájdite svoje segue

Zisťovanie toho, ako vyriešiť túto tému, je zvyčajne najväčšou prekážkou pre prvých ľudí. Ak máte pocit, plachý, moja tip-jedna tip je vybudovať svoju fantáziu na reálny obraz, ktorý si všimnete s vašou bae. Je to perfektné segue. Po zhliadnutí policajta v uniforme by ste mohli povedať: “Muž v uniforme je tak sexy. V takomto kostýme by ste vyzerali tak horúco. Bol by som rád, keby ste ma zatkli! “Alebo mu ukážte obrázok francúzskeho dievčenského kostýmu, ktorý ste videli a pýtali sa, či by vás rád videl.

Ďalším spoločným prístupom, ktorý sa mi páči, je “sen, ktorý som mal”. Povedzte mu, že máte sen o tom, že ste jeho poddaní, a vy ste sa mu páčili viac, ako ste očakávali. Čo si myslí? Dával by to rolu na noc?

Dokonca by ste mohli poslať snímku obrazovky, na ktorú by ste chceli vyskúšať, alebo začať naznačovať scenár, ktorý by ste chceli vystupovať prostredníctvom textovej správy. Je to jednoduchý spôsob, ako otestovať vodu.

SÚVISIACE: 8 tantrických hodín, ktoré vám učinia váš sexuálny život horúcejší

2) Vyhlaste spálňu za bezúdodňovú zónu

Ak chcete mať naozaj skvelý sex, musíte mať slobodu hovoriť o svojich fantaziách a túžbach bez úsudku. Pred hraním rolí urobte zmluvu so svojím partnerom, že sa nikdy nebudete smiať na sexuálne výkony, fantazie alebo voľby, a zaviazať sa k zachovaniu súkromného sexuálneho života. Nesmiete zdieľať explicitné detaily, ani s vašimi najbližšími priateľkami. Sex je zraniteľný a na to, aby sme ho mohli plne slobodne preskúmať, musíme vedieť, že iným nebudú hovoriť o našich sklone. Akonáhle budete mať túto záruku z cesty, obaja sa budete cítiť pohodlnejšie nakláňať na vaše kinky strany.

3) Prijmite, že fantázie nie sú vždy politicky správne

To, čo chceme v posteli, často odporuje našim ideologickým presvedčením a spôsobu, akým sa sami vidíme. Počas desiatich rokov klinickej práce som počul rôzne fantázie, ktoré sa zdajú v rozpore s tým, ako sa ľudia prezentujú vo svete: feministická aktivistka za ľudské práva, ktorá má rád sexuálneho otroka v posteli, vážny inžinier, na charakter roztlieskavačky, mama futbal, ktorý rolu hrá ako high-end dievča hovoru.

Často je ťažké prijať tieto požiadavky ako časti našich síl, keď sú tak drasticky protichodné voči tomu, čo chceme a cítime v každodennom živote. Ale prevzatie úlohy v posteli znamená hrať s mocou, nie o tom, že by sa scenár mal stať skutočnosťou; tieto túžby existujú len v jednej lietadle a musíme byť schopní dosiahnuť mier s tým rozdelením. Spálňa by mala byť miestom, kde môžeme hrať s dominanciou, podriadením, zmenou rolí, rizikom a dokonca aj degradáciou, pokiaľ je to konsenzuálne. A musíme to urobiť bez toho, aby sme cítili hanbu alebo úsudok voči sebe alebo našim partnerom.

4) Začnite slovami

Neodporúčam začať s vašou prvou reláciou s plnohodnotnými kostýmami, novou slovnou zásobou a verejnými výletmi. Začnite na plytkom konci verbálne predstierať, že je iný charakter doma v posteli. Napríklad, ak hráte rolu, že ste vysokoškolský futbalista a roztlieskavačka, môžete mu šepkať do ucha: “Pravdepodobne by sme to nemali robiť s vašimi rodičmi v druhej miestnosti, ale chcel som pretože som vás sledoval vo futbalovej praxi! “Uložte kostýmy, keď ste úplne spokojní s kurzom začiatočníkov.

SÚVISIACE: Ako experimentovať s kinky sex, aj keď ste plachý

5) Nastavte limity vopred

Ak máte spoločný charakter, môžete povedať a robiť veci, ktoré sú vzrušujúce a zábavné v súvislosti s hraním rolí, ale neprijateľné nikde inde, takže je dôležité vopred stanoviť limity. Súhlas nie je úlovok všetko; možno ste súhlasili s hraním fantázie, ale to neznamená, že ste súhlasili akýkoľvek smer fantázie. Môže tiež uplynúť súhlas. Niekedy súhlasíme s vecami, ale keď ich skutočne implementujeme, necítia sa tak dobre, preto potrebujete pri hraní rolí bezpečnostné slovo. To platí najmä vtedy, keď prídu fantázie, ktoré prinášajú fyzickú dominanciu.

6) Vyberte zo zoznamu

Nie ste si istý, kam smerovať? Niekedy je jednoduchšie nakupovať zo zoznamu možností – čo tiež znamená, že nemusíte prevziať zodpovednosť za to, že ste prišli so scenárom. Tu sú niektoré z najčastejších, ktoré sa objavili v mojej klinickej praxi:

 • Stopár / vodič
 • Dodávateľ / zákazník
 • Profesor / študenta
 • Striptérka / klient
 • Pornohviezdy
 • Roztlieskavačka / futbalista
 • Cudzinci v bare
 • Dominantné / submisívny
 • Jednotný servisný pracovník / civilný
 • Kuchár / server
 • Masážny terapeut / klient
 • Voyer
 • Automaticky / sluha
 • Boss / zamestnanec
 • Vrkoč / kriminálny
 • Sexuálny pracovník / klient
 • Pirate / zajatí
 • Coach / športovec
 • Dospievajúci sa snažia, aby neboli chytení
 • Podvádzanie manželov
 • Upír / obetí
 • Uchádzač o prácu / manažér pre nájom
 • Warden / väzeň
 • Rocková hviezda / skupina
 • Panna / skúsená osoba

7) Zastavte nevíru

Ľudia sa často cítia hlúpi a smiešne, keď začnú hrať rolu. Pustenie okolo seba-súdenie je rozhodujúce pre získanie zábavných vecí. Pokúste sa vrhnúť sa do role, akoby ste boli na javisku, čítaním zo scenára. Niekedy si môžete nosiť kostým, zmeniť svoj účes alebo zmeniť vzhľad make-upu. Experimentujte tým, že sa zaväzujete zostať v charaktere na určitý čas; čím viac času uplynie, tým menej nepríjemné sa budete cítiť. Ale najdôležitejší záväzok urobiť, keď rolu hrá nie je súdiť sám alebo váš partner. Je to kľúč k otvoreniu dverí mnohým sexy postavám, ktoré žijú vo vás oboch.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 + = 43

map