7 Zábavné kuchynské gadgety pod 40 dolárov

Život meniaci Kitchen Gadgets - Lead 2016
Getty

Anne Vorrasi

20. septembra 2017 @ 11:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Pre niekoho, kto vždy skúša a posudzuje výrobky ako súčasť svojej práce, som hrdý, že môžem povedať, že môžem udržať to dosť minimálne, pokiaľ ide o veci v mojom dome. Večný purger, neustále uvoľňujem svoj osobný priestor vecí, ktoré nepotrebujem, a to zahŕňa knihy, oblečenie, tech veci a dokonca kuchynské gadgety. Áno, kuchynské gadgety. Milujem variť a vždy sa snažím vyskúšať najnovší a najnovší produkt na trhu, od škrabákov na cesnak až po stroje sous vide, ale ak nie som opatrný s príjmom môjho výrobku, moja kuchyňa by mohla potenciálne vyzerat, že som dokonalý kandidát hviezda v epizóde Hoarders.

A pre všetky bláznivé zariadenia, ktoré sa každoročne dostávajú na trh, zistím, že najlepšie produkty, z ktorých som nikdy nevedela, sa zdajú byť klasiky. Samozrejme, že najrýchlejší hi-tech gadget môže byť na chvíľu zábavný, ale nikdy netrvá dlho v Casa Vorrasi, pretože je to a) bolesť na vyčistenie alebo b) používam ho len raz v modrom mesiaci a žiadny N.Y.C. kuchyňa má priestor na to.

Takže tento zoznam najdôležitejších informácií je pre vás, od jedného vášnivého domáceho kuchára po druhého. Dúfajme, že tieto odporúčania vás inšpirujú, aby ste nahradili časť extra hluku vo vašich skrinkách a aby ste uviedli večeru na stôl trochu rýchlejšie.

VIDEO: 3 spôsoby, ako Declutter vašej kuchyne

Tu je môj zoznam cenovo dostupných a základných kuchynských gadgetov, ktoré sa používajú na bežných. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 38

map