8 tipov na hodenie konečnej silvestrovskej večierky

január ENT Round up - LEAD
Christopher Testani

InStyle Staff

28. decembra 2016 @ 12:15 hod

Hoci sú sviatky v plnom prúde, rok 2017 je hneď za rohom a je čas začať premýšľať o tom, kam prídete na Silvestra. Ale medzi vyhľadávaním perfektného nie príliš škaredého dovolenkového sveteru a nakupovaním darčekov na poslednú chvíľu je ešte dosť veľa práce, kým sa ukončí rok 2016. Plánovanie ďalšej fête je pravdepodobne posledná vec na vašom zozname, takže je to pochopiteľné, ak vy doslova nemôže ani. S ohľadom na to sme sa pokúsili o Laura a Danielle Kosann, ktorí si po rokoch plánovania večerných akcií zdokonalili svoje zábavné kotlety pre ich odborné znalosti o tom, ako hodiť oslavu na veky.

Talentované duo, ktoré pravidelne vyberá mozgy gurusov ako Martha Stewart a Jessica Alba pre svoj blog The New Potato, hodili spolu lahodnú slávnosť v rodinnom štýle a dokonca vyčerpali nejaké prémiové rady. “Je zábavnejšie byť na malej párty s ľuďmi, ktorých sa vám páči, ako je veľká, bláznivá s len málo ľudí, ktorých poznáte,” hovorí Danielle V štýle. Čo sa týka oblečenia, pohodlie je kľúčové. “Tento rok budeme mať pravdepodobne oblečené šaty alebo kombinézu, aby sme sa mohli ľahko pohybovať,” dodáva Laura.

VIDEO: Šéfkuchár Sarah Schiear zdieľa prázdninové recepty

 

Čítajte ďalej o úplnom rozpadu a krúžku v novom roku s bang.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map