9 reštaurácií so špeciálnymi menu pre vášho psa (Áno, Váš pes)

Keď je počasie pekné, nie je nič horšie než nechať svojho chlupatého kamaráta doma, zatiaľ čo vy si vychutnáte jedlo, kávu alebo pitie vo svojej obľúbenej reštaurácii. Ak ste ako ja, vyskúšate svoje absolútne najlepšie nájsť spôsob, ako priviesť svoje šteňatko všade, kam chodíte do reštaurácie.

Zatiaľ čo existuje veľa reštaurácií, ktoré umožňujú špičáky, aby sa mohli rozprávať vo svojich vonkajších miestach na sedenie, existuje iba niekoľko vybraných, ktoré konkrétne (a doslova) uspokojujú vaše šteňa. Ak chcete získať pekné, špeciálne varené jedlo len pre vás, prečo by vaše šteňa nemalo mať rovnaké ošetrenie?

VIDEO: Náklady na prijatie vášho kožušinového priateľa

 

Tieto reštaurácie majú lahodnú ponuku špecifickú pre psov, takže váš psov vás môže obedovať. To je štekanie úžasné.

1. Reštaurácia Posana v Asheville v Severnej Karolíne

Strávte sa s nami v utorok 7. marca na 13. výročnom Dine to Kind a výťažky sa dostanú do @ ashevillehumane !

Príspevok zdieľaný spoločnosťou PosanaRestaurant (@posanarestaurant)

Asheville, Severná Karolína vyvinula povesť ako “dog town”. Z tohto dôvodu si obľúbená reštaurácia Posana vytvorila menu špeciálne upravené pre štyri-legged priateľa! Reštaurácia vždy dovolila pooches, aby sa vydali na svoju terasu, ale teraz im bude podávaná ponuka grilovaných kuracieho prsia so zrnkami, Brassstown Doggie Beefloaf a slaninovou psíčkovou zmrzlinou.. 

2. Shake Shack (viac miest)

Labky pre všetky mláďatá! Ukážte svojmu priateľovi so štyrmi nohami nejakú lásku v #nationalpuppyday s Pooch-ini. #Shakeshack #dogsofshack

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SHAKE SHACK (@shakeshack)

Náš obľúbený N.Y.C. burgerová reštaurácia začala ako vozík s horúcim psom uprostred parku Madison Square Park, čo znamená, že vždy mali TON štvorhranných zákazníkov. Teraz majú španielsky vlastné špeciálne vyvinuté menu v Shake Shack, vrátane známych Pooch-ini a Bag O ‘Bones.

3. Lazy Dog Cafe (viac miest)

Môže to byť späť do školy, ale stále sa tešíme na letné psy !!! ������❤️

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Lazy Dog Restaurant & Bar (@lazydogrestaurants)

Lazy Dog Restaurant je úžasný reťazec na západnom pobreží, ktorý je presne tak, ako to znie – reštaurácia a bar, ktorý je úplne so psom. Pes sú pozývané na stravovanie s rodinou v nádherných terasových posedeniach reštaurácie. Každé šteňa dostane svoju vlastnú misu s vodou a môže si objednať zo špeciálneho menu s možnosťou ako grilovaný hamburger patty a hnedá ryža.

4. Umenie a duša vo Washingtone, D.C.

Všetci na palube vlaku s omáčkou! ��: @somethingsosam

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Art and Soul (@artandsouldc)

Art & Soul je reštaurácia v hlavnom meste našej krajiny s krásnym jedálenským stolom a južnou pohostinnosťou nielen pre svojich ľudských patrónov, ale aj pre psov! Ich pooch terasa menu má niečo pre každého psa, s kreatívne-pomenované jedlá ako The Hungry Dawg a Peanut-Banana Pupsicles.

5. Moss Beach Distillery v Moss Beach v Kalifornii

Moss Beach Distillery pes menu. Objednal som si 2 háčiky burger na Mesiac. #dogmenu #finedinning #doglovers #dogsofinstagram #mossbeachdistillery #bluelady #dinner #wedothingstogether #furbaby #dogmom #dogparents #dogfriendly #restaurant

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Juvy Sy (@juventasthecupbearer)

Moss Beach Distillery je romantická pobrežná reštaurácia na pláži Moss, v Kalifornii, kde si môžete vychutnať nádherný výhľad na oceán. Nielenže majú psy povolené vychutnať si terasu s vami pri sedení pri ohni a sledovaní západu slnka, majú tiež špeciálne menu s položkami ako mini burger patties a “good dog steak sukne”.

6. Cínová záhradná kaviareň v Portlande, Oregon

Sobota brunch v #portland môže byť ruff, ale nie pre mňa! #dogsinnermonologue

Príspevok zdieľaný tinshedgardencafe (@ tinshedgardencafe)

Portland bol vždy známy ako veľmi pekné mesto, takže nie je prekvapením, že môžete s vami skutočne priniesť Fida na obed v tejto reštaurácii! Každú utorčinu večer v kaviarni Tin Shed Garden Cafe je Doggie Love Night a za každú cenu “ľudskej”, ktorú si zakúpite, dostanete jednu psíčku zadarmo! To zahŕňa kurča zmiešané s ryžou alebo sladkými zemiakmi, alebo dezert (ktorý ľudia môžu tiež dopriať)!

7. Bangerova klobása a pivná záhrada v Austine, Texas

Vyzerá to, že tento pes má prípad pondelok … MEGA MUTT MONDAY !!!! Poďme na naše mesačné špeciálne podujatie predstavovať bábätko bozkávanie stánku a milovať hudbu The Merles. Slávnosti začínajú o 18.00 hod. A niektoré výnosy prichádzajú na prospech Heart of Texas Lab Rescue. Foto ver: @deenewlon

Príspevok zdieľaný spoločnosťou bangersaustin (@ bangersaustin)

Bangerova klobása a pivná záhrada v meste Austin v štáte Texas je známa tým, že každý mesiac je mimoriadne vhodná pre psy a Mega-Mutt pondelky ponúka útulky pre psov a predajcov a špeciálnu klobásu v ponuke len pre štyri-legged priateľa tešiť. Bonus: V skutočnosti majú park mimo psov vnútri ich pivná záhrada. Za chladom.

8. Kaviareň Nauti Dawg Marina v Lighthouse Point na Floride

Prišli sme celú cestu z Gruzínska a nemohli sme odísť bez toho, aby sme si preverili NAUTI dawg ������ #nautidawg #southflorida #fortlauderdale #deerfieldbeach #pompanobeach #bokarát #lhpmarina #lighthousepoint #lifeisruff #lunch #dogsofig #petfriendly #petfriendlyrestaurants #ilovedogs # psi

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Nauti Dawg Marina Cafe (@nautidawg)

Motto Nauti Dawg Marina Cafe je: “Skvelí ľudia, skvelé dudy, skvelé časy.” Táto pobrežná kaviareň v štáte Sunshine má rozsiahly zoznam možností na ich menu “Yappy Hour”, vrátane menu Mahi, míchané vajcia a kuracie prsia.

9. Chateau le Woof v Astoria, New York

Prešiel som do svojej obľúbenej kaviarni v Astoria! Pozrite sa na to … Skvelé lahôdky a mama hovorí, že aj káva je dosť dobrá. Ciao! �� @chateaulewoof #dogsofastoria #dogstagram #dogs #pom #pomeranian #astoria #pomstagram #dogsofnyc

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Sammy Pom (@miss_sammy_pom)

Zatiaľ čo Chateau le Woof je viac ako kaviareň a domáce zviera ako skutočná reštaurácia, museli sme tu predstaviť tento miestny a úžasný hotspot. Je to skoro jediné miesto pre všetky potreby kofeínu a domácich miláčikov, pričom polovica predajne je kaviareň a druhá polovica je trh s úžasnými krmivami a dobrotami. Zatiaľ čo majiteľka Natassa Contini pripravuje to cappuccino, rozpráva sa o najlepšom krmivu pre vašeho šteňa. Celú chvíľu si Fido môže pochutnať na občerstvení. Každý vyhrá!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − = 28

map