Ako hádzať narodeninovú párty svojho dieťaťa ako mama celebrity

téma
kimkardashian / Instagram

Alyssa Shelasky

02.11.2017 @ 17.45

Dovoľte mi spočítať spôsoby, akými som sa stala rodičom Nikdy som si nemyslela, že by som bola: (1) Úplatkárstvo mojej dcéry, Hazel, s jahodovými lízátkami, niekedy aj s jahodovými lízátkami namočenými v čokoládových mliečnych kokteiloch. (2) Nechala som ju sledovať Disney filmy, aby som mohol jesť sushi a prácu, a práca, myslím on-line obchod. (3) Hovorím o predškolských prijatí a knižniciach, akoby to boli intenzívne medzinárodné záležitosti. (4) Milujem svojich mamičiek, moju dámu džínsy a moju mama-džús (mrknutie).

Takže samozrejme som sa dostal do konkurenčnej hry Birthday Party. Pretože, FUN. Ale (5) začala nasledovať takmer každú hollywoodskú mámu na Instagramu od narodenia Hazel, hľadala som niečo menej rodinného brunchu a viac Chrissy Teigenovej, ktorá si na Lunu vytvorila zo zoo párty v záhrade. Celebrity mamičky: Môžu byť rovnako ako my, ale oslavy ich detí zrejme existujú v inej stratosfére.

Za druhé narodeniny Hazel sme pozvali 60 ľudí do nášho malého bytu v Brooklyne a niekoľko týždňov až do veľkých 2 začali plánovať. Potrebovali sme kreatívne, brilantné a veľké nápady. Preto som odkázal na Gwen Stefani a Gwyneth Paltrow a Jessiku Albu – a čo myslím tým, že som odviedol, že som ukradol všetky svoje party triky a našiel rozpočet priateľské uhly. “Hazelfest” bol hit! Ona spolu so svojimi priateľmi tancovala a spievala a mala hlúpe a nepríjemné a nikto neztrácal (vrátane mňa!). Nasleduj ma. Pozrite sa na moje nálezy. Tu je spôsob, ako hodiť narodeninovú párty dieťaťa, ktoré je niečo iné ako základné.

SÚVISIACE: Fergie odhaľuje jej rozkošný Halloween kostým so synom Axl-a rozhovory pretekanie po Josh

VIDEO: Piatková narodeninová strana Penelope Disickovej bola príliš roztomilá pre slová

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − = 87

map