Ako urobiť Jeremy Ford Top Chef-Winning recept doma

Vo štvrtok v noci si Jeremy Ford vzal domov titul Najlepší šéfkuchár sezóna 13 po divokej poslednej bitke proti druhej strane Amar Santane. Pre svoje víťazné jedlo si Ford vytvoril skvelé kačacie prsia s pečenými mäsovými šampiňónmi, údeným chili, cmarom a citrónom. Popisuje jeho proces myslenia pre jedlo, hovorí Ford V štýle, “Myslel som si:” Ako môžem vziať proteíny a ukázať im najlepšie? “Chtěl som sa uistiť, že som sa zameral na techniku, takže som urobil veľmi jednoduché veci, ale uistil som sa, že sú veľmi technicky zdravé.” 

Samozrejme, že to nebolo bez jeho výziev. “Najdôležitejšia časť pre mňa o kačacích prsiach nie je len dokonale varenie mäsa, ale uistite sa, že všetky koreniny a omáčky, ktoré som urobil na zvýraznenie kačice, boli dokonale zvukové a dokonalá teplota,” hovorí Ford. 

SÚVISIACE: Tento jednoduchý recept transformuje okrúhlice do lahodnej misky

Pocit inšpirácie? Môžete si skutočne prispôsobiť jedlo vo svojej vlastnej kuchyni. Najlepší šéfkuchár partnered s Blue Apron, spoločnosťou, ktorá dodáva recepty a perfektne zložené prísady vašim dverám, aby priniesla variáciu najdôležitejšieho jedla značky Ford na domácich kuchárov všade. Zaregistrujte sa na túto špeciálnu edíciu Blue Apron alebo skúste recept nižšie. 

TK's Top Chef-Winning Recipe Lead
Zdvorilosť Blue Apron

Pečené kuracie a zmiešané huby

slúžia 2

prísady

2 kosti s kožou na stehnách
6 oz zmiešaných húb (tento recept vyžaduje maitake a kremini)
1 hromada zelených kolien
1 pupok oranžová
1 zväzok rozmarínu
2 polievkové lyžice crème fraîche
2 lyžice sherry octu
1 chipotle paprika v omáčke adobo

SOUVISLOSTI: Rekonštruované štúdio Timo Weilanda nám dáva veľký interiérový dizajn Inspo

Smery

1. Príprava zložiek: Predhrejte rúru na 475 ° F. Umyte a vysušte čerstvé produkty. Vyberte rozmarín z stoniek; vyhoďte stopky. Roztrhajte maitake huby na kúsky veľkých kusov. Štvrťrok hríbov. Odstráňte a zlikvidujte zelené stonky; tenké plátky. Pomocou škrabky odstráňte oranžovú kôru, vyhýbajte sa bielej drievke; sekaná
kôra dostať 2 lyžice kôry (alebo použiť zester). Odstráňte a vyhoďte dreň; malá kocka oranžová, vyradenie akýchkoľvek semien. Jemne nakrájajte čiplovú papriku; dôkladne umyte ruky potom.

2. Smažte rozmarín: Vo veľkej panvici zahrejte tenkú vrstvu oleja v médiu až do ohriatia. Pridajte rozmarín a variť, občas miešajte, 30 sekúnd až 1 minútu, alebo až kým nie je chrumkavý a voňavý. Vypnite teplo. Opatrne presuňte vyprážaný rozmarín na dosku s papierovým uterákom a nechajte olej v panvici.

3. Varenie kurčiat a húb: Patajte sušené kuracie papierové utierky; sezóna so soľou a korením na oboch stranách. Zahrejte panvicu vyhradeného oleja na stredne vysokú až do horúcej teploty. Pridajte skúsené kurča, kožu dolu; variť 6 až 8 minút na prvej strane, alebo až do zapečenia. Preneste, potiahnite pokožku smerom nahor, na panvicu, nechajte akékoľvek zapečené kúsky (alebo jemné) v panvici na sporáku. Umiestnite huby na panvicu; mrznúť s olivovým olejom. Pečieme 22 až 24 minút, alebo kým nie je kuracie varené a huby sú hnedé a chrumkavé. Odstráňte z rúry.

4. Varenie zelených koláčikov: Keď sa kurča a huby pražia asi 15 minút, opatrne zlikvidujte prebytočný olej z panvice rezervovaného fondu; teplo na stredne vysokú až do horúcej teploty. Pridajte zelenú, oranžovú kôru, polovicu oranžovej a 1/4 šálky vody; sezóna so soľou a korením. Ochuďte, občas premiešajte, 4 až 6 minút, alebo kým nezakusia zelené trávy a voda sa vyvarí. Premiestnite sa do misy a odložte ju na teplé miesto a ponechajte všetko, čo zostáva v panve.

5. Vyrobiť panovú omáčku: kým kurča a huby pokračujte v pečení, do panvy rezervovaného fondu, pridajte ocot, polovicu crème fraîche, 1/4 šálky vody a čo najviac chipotle papriky, ako by ste ako závisí od toho, ako pikantná by ste chceli, aby to bolo; sezóna so soľou a korením. Kuchajte na strednej a vysokej úrovni, často miešajte a oštepte nejaký fond, 2 až 3 minúty, alebo až mierne znížite objem. Odstráňte z tepla a sezónu so soľou a korením na chuť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − 56 =

map