Ako vlastne byť produktívny pri práci z domova s ​​deťmi

Či už ste mamička na plný úväzok alebo ste sľúbili, že sa prihlásite do spoločnosti OOO, aby ste mohli cestovať s rodinou počas prázdnin, vlastne byť produktívny Prasiatko pepa Výbuchy v televízii nie sú jednoduché úlohy. Tu, blogger Pink Peony a matka dvoch Rachel Parcell zdieľa tipy, ktoré jej pomôžu dostať sa do poriadku.

1. Využite čas zdržania.
Vypracoval som rozvrh, v ktorom sa každé ráno medzi 5 a 6 ráno prebudím, aby som sa zapracoval do svojho každodenného tréningu, opravil som si raňajky a dokonca som vyrazil nejakú prácu, kým moje dieťa ešte nebudú na deň. Urobil taký rozdiel v mojom rozvrhu a dal mi oveľa viac voľného času ako predtým! Ak skoro ráno nie je vaša vec, plán na najproduktívnejší, zameraný úsek svojho dňa, aby sa zhodoval s ich časmi nap. 

2. Užite si malé chvíle.
Jednou z mojich najobľúbenejších častí dňa je, keď sa moje deti prebúdzajú ráno. Mám rád, že ich počujem a odvediem ich z postele. Je to mimoriadny okamih pre nás a mám rád začína s nimi deň. Vezmite si čas po celý deň, aby ste si ich užili. Ak niečo, umožní vám byť viac zamerané, keď sa vrátite k vášmu stolu. 

3. Požiadajte o pomoc.
Mám opatrovateľku, ktorá mi pomáha v určitých dňoch v priebehu týždňa, čo umožňuje zostať v rozvrhu, čo mi umožňuje vykonávať úlohy súvisiace s prácou, kým viem, že moje dve deti dostávajú pozornosť, ktorú potrebujú. Ak nie ste pripravený na bežnú chlapcovku, zvážte šetrenie pre niekoho, kto príde pomôcť sledovať deti na pár hodín počas mimoriadne stresových pracovných období, ako keď sa pripravujete na veľký konferenčný hovor alebo máte hroziace Konečný termín. Moja rodina a sestry žijú blízko a pomáhajú mi takisto, čo si veľmi vážim, ale budovanie siete mamičiek v susedstve môže ísť ešte dlho. Spoznajte ostatné matky, ktoré sa počas dňa stretávajú so svojimi deťmi a pravidelne kontrolujú dátumy hry (alebo dátumy napínania, ak sú príliš mladé), takže môžete obaja ukradnúť tiché pracovné hodiny.

Rachel Parcell - 3
S láskavým dovolením Rachel Parcell

4. Nechajte deti byť deti.
Musíte vybrať svoje bitky, najmä ak ste doma s vašimi deťmi celý deň. Niekedy musím pripomenúť, že sú to deti a všetko nechápu a to je v poriadku. Takže váš učenlivý moment? Možno je v poriadku neskôr, ak ste na tejto prezentácii ťažko pracovať. 

SÚVISIACE: Máte Fancy Kid na vašom darčekovom zozname? Tu je to, čo ich kúpiť

VIDEO: Sedemročné dvojčatá Celine Dionovej vyzerajú tak dospelé v tejto zriedkavej novej fotografii

5. Pamätajte na väčší obrázok.
Niektoré dni môžu byť trochu hrubšie ako ostatné, ale vždy, keď som zahltený, hovorím si, že toto je kariérna cesta, ktorú som si vybral, a pripomínam si výhody a požehnanie práce z domu. 

Rachel Parcell - 2
S láskavým dovolením Rachel Parcell

SÚVISIACE: Serena Williams dostane “emocionálne” O ukončení kojenia

6. Vezmite si malé prestávky.
Skúste nastaviť časové obmedzenia alebo ciele počas celodenných prestávok môže byť veľmi silný. Či už si urobíte pauzu, aby ste si strávili nejaký kvalitný čas so svojimi deťmi alebo si strávili niekoľko minút na sebe, prestávky skutočne robia váš pracovný čas produktívnejší, pretože vám dávajú niečo, čo sa teší. 

Rachel Parcell - 4
S láskavým dovolením Rachel Parcell

7. Nechaj to tak.
Kričanie detí v pozadí konferenčného hovoru sa stane (aspoň to má pre mňa). Práca doma znamená dokončenie dvoch pracovných miest naraz a čím viac toho vlastníte, tým viac ľudí, s ktorými pravidelne komunikujete, pochopí, čo to znamená. Len urobte to najlepšie, odpustite sami seba a vydajte sa ďalej. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 77 = 87

map