Bachelor Ben Higgins & Lauren Bushnell sa nakoniec presunuli do svojej turné po Denverovej hniezde

lauren and Ben Home Tour - LEAD
Nicole Gerulat pre Joss & Main

Katie Donbavandová

Október 07, 2016 @ 1:00 hod

Svet sledoval, ako Ben Higgins padol v láske s Laurenom Bushnellom na poslednú splátku Bakalár. Teraz, po všetkých rímskych ceremóniách, jazdy s vrtuľníkmi, horúca vaňa, a (toľko) šampanského toasty, pár sa stretáva s ich najväčšou výzvou ešte: spoločné bývanie.

Kvôli nikomu prekvapeniu sa Ben a Lauren usilovali o to, ako sa rozkošne, ako keď sa pomaly tancujú vo formálnom oblečení. “Je to naozaj tie malé veci, ktoré ma teraz najviac milujem,” vysvetľuje Lauren o svojom kvalitnom čase mimo kamery spoločnosti Joss & Main. “Nakupovanie v obchode, varenie, sledovanie filmov, získanie odberu a práve vychutnávanie nášho domu spolu sú to veci, ktoré sme čakali tak dlho. Teraz, keď sme schopní robiť to pravidelne, bolo to naozaj pekné.”

Aby sa Ben-ahem-bakalár padá do lásky hniezda, Lauren získal pomoc režiséra Joss & Main štýl Donna Garlough. “Spolupráca s Lauren, aby si znova predstavila svoj domov s Benom, bola absolútnou radosťou,” povedala Garlough. “Je vášnivá v dizajne a dekorácii a priniesla do tabuľky veľa vlastných nápadov. Zároveň bola otvorená novým návrhom o tom, čo by mohlo fungovať vo svojom priestore. “Výsledky: Útulný, elegantný a romantický priestor, ktorý bezproblémovo spája mužské a ženské.” Myslím, že je to dokonalý odraz života Ben a Lauren v Denveri a ako spolupracujú ako pár, “povedal Garlough.

Realista, niekedy realista, vedel, že nechá Laurenovi vyzdvihnúť zdobenie. “Pokiaľ ide o tento projekt, pokúšal som sa zostať mimo neho,” tvrdí. “Vchádza do tohto domu a chcela som, aby sa cítila, že je to doma.” Všetci všetci spolu teraz: Awwwwww!

SÚVISIACE VIDEO: Celebrity, ktoré milujú Bachelorette

Čítajte ďalej a pozrite sa na nové lásky hniezda Ben a Lauren a – skvelé správy! – ak máte dosť miesta na to, aby ste jej dali poslednej ruži (ospravedlňujeme sa, nemohol som odolávať), Joss & Main je o krok pred vami. Vyskúšali predaj inšpirovaný príliš roztomilým domovom Ben & Lauren. Nakupujte, bakalársky národ!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map