Benátske neskoré nedeľné popoludnie je viac ako obchod pre chladné šatky

Ak si myslíte, že oneskorené nedeľné odpoledne je len šatku, premýšľajte znova. Čo začalo ako prax zakladateľa Matthewa Schildkreta na výrobu šálok pre priateľov a rodinu, sa rozrástlo do unikátne ručne vyrobenej značky Benátky, ktorá ponúka širokú škálu tovarov.

Benátky Beach Scarves - TOUT and EMBED
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Prečo má Los Angeles moment

S dobre-merchandised obchod na Lincoln Blvd. (útulne zasadené medzi ostatné novo otvorené obchody Christy Dawn a Bassike), neskoré nedeľné popoludnie ponúka jedinečné spozvy, vreckovky, prikrývky a áno šatky, všetky ručne vyrábané na mieste od Schildkret. V obchode je tiež k dispozícii vlastná rada zrekonštruovaného vinobranného oblečenia (mäkké plátené bundy) a extrémne mäkké, ultratenké bavlnené tričká. Ale skutočným prekvapením je jej zbierka globálnych tovarov, ktoré sú k dispozícii iba v obchode: starožitné šaty vyberané z Amsterdamu, žiarovky Edison vyrobené kalifornskou ženou, inšpirované detské knihy, ručne vyrábané drevené lyžice, kožené výrobky, sviečky, notebooky a pohľadnice.

Etóza značky je silne zakorenená v komunite a mnohé jej ponuky sú vyňaté z jej talentovanej siete priateľov. Daruje darčeky Nest Blankies deťom v systéme pestúnskej starostlivosti v Los Angeles a zhromažďuje svoje šrotové tkaniny pre lokálne záchranné skupiny MaeDay’s dog beds.

relatED: V štýle Editor Fave Cuyana má teraz obchod v Benátkach

Neskoré nedeľné popoludňajšie mantre, “Knotted and Blessed”, vlákna po celej svojej línii – od vybraných materiálov po duchovne inšpirované uzlovanie tkanín, takže to môže len vyvolávať záujem o cestovanie, dobrodružstvo a vyhľadávanie dušepo tom, ako skončíte s vašou maloobchodnou terapiou sesh, to znamená.

1920 S. Lincoln Blvd .; 310-450-0290; latesundayafternoon.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 19 = 25

map