Celebrity Travel: 10 najkrajších vecí v Marfa, TX

“Marfa je naozaj dobrá odvaha,” povedala autorka a doplnky designer Orly Genger. Približne dvanásť hodín cesty z väčšiny veľkých miest je Marfa naozaj mimo zvyčajne zbitú cestu. Ak nie ste súčasťou sprievodu spoločnosti Beyoncé (Queen Bey prenajal súkromné ​​lietadlo, aby navštívil mesto v roku 2012), najbližšie hlavné letisko je vzdialené 3 hodiny autom a s niektorými výnimkami väčšina letov do El Paso alebo Midland vyžaduje spojenie.

Je dobré, že Marfa je magnetický. Od začiatku deväťdesiatych rokov, keď vplyvný umelec Donald Judd ustúpil z NYC na tento obrovský úsek ďalekého Západného Texasu, celebrity ako Natalie Portmanová, Robert Pattinson a Jake Gyllenhaal tu urobili púť. Niektorí módni návštevníci dokonca vytvorili sekundárne rezidencie. Mestečko (obyvateľstvo: 1 981) je naplnené mestskými obyvateľmi, ktorých sa zriekli, ktorí kedysi prišli z najzaujímavejších miest sveta, NY alebo LA alebo Paríža, narazili na Marfa a nikdy neopustili.

FOTOGRAFIE: Najlepšie štýlové vzhľad Beyoncé

To pomáha, že Marfa je jeho vlastný mini kozmopolitný, s trappings zvyčajne vyhradené pre viac známe lokality. Jedlo z jedla má všetko od jemných jedál až po fascinujúce jedlá, ako napríklad víno na sýre na grilu, kde večeri sedia obklopení vinobranými televízormi, ktoré zobrazujú rôzne formy statických. K dispozícii sú bezlepkové možnosti, pop-up reštaurácie a burrito-len reštaurácia v dome menom Ramona.

Marfa mystické odvolanie sa zakladá len na jeho reputácii ako umeleckého kapitálu. Okrem dvoch hlavných základov mesta, Judd a Chinati, existuje množstvo galérií, umeleckých kolektívov a multidisciplinárnych priestorov. Ďalšie dôkazy o mestských väzniciach v meste, jedna z najpopulárnejších inštitúcií, tanečná sála Marfa, vlani v New Yorku priniesla prínos, ako sú Reed Krakoff, Naomi Campbell, Sofia Coppola, Dustin Yellin a Oscar de la Renta Peter Copping.

Napriek Marfa je mimoriadny profil, jeho tempo je čisto západný Texas. Obchody sú otvorené, keď chcú byť, a veľká časť mesta sa vypína v pondelok a utorok (tip: skontrolujte marfalist.com, kde nájdete väčšinou aktuálne informácie o hodinách a udalostiach).

SÚVISIACE: 4 neuveriteľne užitočné aplikácie pre stres-free cestovanie

Ale ak je to správne, Marfa je viac ako skutočne dobrá odvaha – je to skvelé. Hore pre výzvu? Tu je desať najlepších vecí, ktoré je potrebné vidieť:

1. Sunrise Tour v nadácii Chinati: Dokonca aj vtedy, keď nie ste skorší stúpajúci, urobte výnimku pre výhľad na svitanie Juddových 100 neobsazených diel v mlynskom mlyne. Každá práca má rovnaké vonkajšie rozmery, zatiaľ čo vnútorné uhlové rozdelenie je jedinečné. Keď slnko zasiahne hliník, každý kus nadobúda svoju vlastnú osobnosť, ktorá odráža svetlo iným spôsobom.

2. Prada Marfa: Nemôžete odísť s jedným z nových boxerových tašiek značky Prada, ale môžete získať skvelý záber Instagram. Na rozdiel od niektorých povestí, v skutočnosti neexistuje pracovný obchod Prada na prašnej púštnej ceste z El Paso do Marfa. Je to vlastne inštalácia spoločnosti Elmgreen a Dragset, ktorú podporujú Art Production Fund a Ballroom Marfa, ktorých existencia napája neustály dialóg o stálosti, minimalizme a konzumizme. Dvere nefungujú, ale nikdy to neublížia okná. topánky a tašky zobrazené vo vnútri sú skutočne z kolekcie Prada A / W 2005.

FOTKY: Celebs nosia Prada

012715-prada-Marfa-vložiť-1-480.jpg

S láskavým dovolením Gray Malin

3. El Cosmico: Premýšľajte o tom ako o najkrajšom kempingu. El Cosmico kolekcia vinobranie prívesov, teepees a stany takmer prosí o strihanie-ťažké módne strieľať. Stany začínajú na 85 dolárov / noc a vyžadujú použitie spoločnej kúpeľne, ale ak hľadáte skutočné glamping, rezervácia Imperial Mansion, začína na 170 dolárov / noc, ktorý sa môže pochváliť plnou vaňou, kuchyňou, teplo / AC a patio na pózu.

4. Marfa Burrito: Matthew McConaughey je fanúšikom tohto kuriózneho miesta, ktorému pomáha chichotávajúca sa žena Ramona, ktorá vám urobí raňajky burrito vo vlastnej kuchyni. Nehovorí po anglicky, tak si vyčistite španielčinu (alebo ručné signály) a pripravte sa na najlepšie gastronomické potešenie, ktoré môžete získať za menej ako 7 dolárov.

5. Kniha Marfa: Bibliofilovia a belletriti budú milovať túto odborne vyváženú kníhkupectvo s priloženou kaviarňou a záhradou, ktorá ju urobí tak príjemným estetickým, ako je intelektuálne. Prezrite si pestrý výber obchodu, prehliadnite výstavy návštevníkov umelcov alebo prineste domáce keramiky miestnymi remeselníkmi.

6.Múzeum elektronických divov a neskoré nočné grilované salónové sály: Neexistuje žiadne výrazné znamenie upozorňujúce vás na to, že ste na správnom mieste, ale akonáhle opatrne otvoríte dvere tohto drobného bôite, vôňou vôňou gooey grilovaného syra stojí za to. Spolu s Food Shark, ktorý prevádzkuje aj obedový kôš na potraviny, menu sa často mení, ale nedávna ponuka zahŕňala hruď, nakladané jalapenos a jack syr. Za 12,50 dolárov si môžete objednať Motherf ** cker, veľký sendvič, ktorý obsahuje každú zložku v menu.

SÚVISIACE: Pripravený na Instant Vacation? 24 hotelov na Follow On Instagram

7. Cobra Rock Boot Spoločnosť: Ručne vyrobené kovbojské topánky na Cobra Rock môžu prísť až s osemmesačným čakacím zoznamom. Každá topánka, vyrobená z americkej celozrnnej kože, trvá dva a pol týždňa a stojí 495 dolárov (plus daň). Ak sa nemôžete dostať do Marfa, ale ste zúfalí za pár, môžete uviesť svoje meno na čakacej listine online s depozitom v hodnote 100 USD.

8. Freda: Obchod so životným štýlom, ktorý je ideálnym prostriedkom na nájdenie suvenírov vyvolávajúcich závidenia pre priateľov, ktorí neboli dosť odvážni na to, aby urobili trek do Marfa. V obchode sú oblečenie, domáce potreby, umenie a široký výber klenotov zo značkových značiek ako je Pamela Love a ďalšie mená ako Adina Mills, ktorých figúrky obsahujú sochárske prvky a prírodné materiály.

9. Comida Futura: Rustikálna reštaurácia v štýle jedál v centre mesta, menu Comida Futura je opakom veľkého, zle Texaského jedla. Očarujúce miestne prostredie ponúka väčšinou možnosti bielkovín a zeleniny, ktoré si hostia môžu vychutnať na spoločných stoloch. Ale našťastie, po očistení vášho systému so šošovicou a kelom, môžete na to vyradiť jedným z ich čerstvých pečených pieskov.

10: Thunderbird Motel: Hotel Thunderbird udržuje ideálnu úroveň riedkych chicov, pričom je stále dostatočne komfortný na to, aby zásobil minimalistické kúpeľne s vybavením Malin + Goetz. Napíšte novely na jeden z ich vinobranie písacích strojov, prečítajte si vinylovú knižnicu a dávajte pozor na návštevy kuchárov v Capri, ich priestore pre podujatia, ktorý často hostí pop-up reštaurácie. Izby začínajú na 140 dolárov.

SÚVISIACE: Ako zabaliť na dovolenku Vacay s menej ako 20 kusov (vrátane príslušenstva)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map