Chceme všetko z tejto 16-ročnej zbierky nového dekorácie

PB Teen New Collection
Zdvorilosť

Rachel Crocetti

27. apríla 2017 @ 15.15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Spomeňte na to, čo ste robili vo veku 16 rokov. Pravdepodobne sa naučia riadiť auto prvýkrát, visí v obchodaku s priateľmi, možno sa vkrádajú do filmov s hodnotením R. Isabella Rose Taylorová je rovnako ako vy, až na 16 rokov, už je absolventkou strednej školy, má absolvovať štúdium na vysokej škole, v New York Fashion Week získala niekoľko ocenení za umenie a dizajn a práve vydala svoju prvú kolekciu domácich výzdoba.

Taylorová začala maľovať vo veku 3 rokov, navrhujúca vo veku 8 rokov a vo veku 9 rokov prvá vyhlásila, že “ak má umenie nohy, bolo by to módne.” Je najmladším dizajnérom, ktorý kedy získal kolekciu v spoločnosti Nordstrom a bol menovaný spoločnosťou Fast Company ako jedna z “100 najkreatívnejších ľudí v podnikaní”. Aby sme boli úprimní, mohli by sme pokračovať v tom talentu mladých dievčat, ale ani jeden z nás by nemal čas.

Tínedžerka uvoľnila svoj najnovší dizajnový projekt dnes na PBteen, zbierku domácich dekorácií pre akýsi senny štúdio / spálňový hybrid. Taylorova oddanosť umenia inšpirovala zbierku a dúfa, že sa s nimi bude podeliť s mladými umelcami, ako je sama seba.

“Bol to môj sen, aby som navrhol zbierku, ktorá by bola nielen odrazom seba samého, ale aj za predpokladu, že moji kolegovia majú kúsky inšpirujúce a štýlové,” povedal Taylor. “Táto kolekcia dokonale spája moju vášeň pre umenie a módu a ponúka nádherný dekor, ktorý dúfam, že povzbudí ostatných, aby prijali svoju kreativitu.”

VIDEO: 5 spôsobov, ako vytvoriť rekreačný dom viac populárny

 

Zasnežené ružové a textúry v jej dielach sú nielen módne a módne (môžete povedať, tisícročnú ružovú ?!), ale majú tiež pútavý odvahu k nim. Všetky diela sú založené na vlastnom umeleckom diele, Face Canvas Art prichádza priamo z vlastnej klenotnice, kde pôvodne kreslil kus ako mladé dievča.

Kolekcie uvedené nižšie sú len niektoré z našich obľúbených z novej kolekcie. Zvyšok Isabella Rose Taylor pre zbierku toboliek PBteen je teraz k dispozícii na pbteen.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 58 = 68

map