Dcéra Tiffaniho Thiessena vyrastá takmer ako jej matka

Aký bol tvoj víkend? Náš bol dosť skvelý, pretože sme strávili nedeľu, keď sme dohnali Tiffaniho Thiessena na náladovú večeru Jessica Bielovej vo West Hollywoode Au Fudge. Herečka tam organizovala podujatie s detskou hračkou značky Num Noms a jej dcéra Harperová bola s ňou spolu s hračkami. “Je to jedna z jej najobľúbenejších vecí,” hovorí Thiessen. “Sú malé, sú roztomilé a cítia dobre, takže čo malý sedemročný nemal rád?”

SÚVISIACE: Najobľúbenejšia recepcia rodiny Tiffani Thiessen vyžaduje len 6 prísad

Ďalšia vec, ktorú miluje Thiessenova dcéra? Byť v kuchyni rovnako ako jej matka. Thiessen hostí vlastnú show v kuchárskom kanáli, Večera u Tiffaniho, a Harper sedel na pulte, keď pozoroval jej matku v akcii, pretože bola veľmi mladá. “Ona sa naozaj dostáva do varenia a teraz, keď je dosť stará, učí sa používať nôž a podobné veci, takže sa viac zaujíma o jedlo, pretože to robí,” zdieľa Thiessen na rastúci záujem dcéry o jedlo. “V skutočnosti práve dokončila týždeň tábora na varenie a mala naozaj dobrý čas, urobila všetko stredomorské jedlo, vyrobila tzatziki, vypreparovala hroznové listy, vyrábalo kuracie a dezertné mäso a všetko to bolo skutočne roztomilé.”

VIDEO: Tiffani Thiessen odhaľuje, ako účinkovala jej láska na varenie a zábavu

 

Pokiaľ ide o jej dvojročného syna, “je to tam, kde sa štekajú vajíčka,” hovorí. No, viac ako miešanie, rovnako ako on môže a odovzdávať ich k svojej veľkej sestre premeniť zo surových na jedlá.

Znie nám, ako by sme mohli vidieť varenie show odbočiť v budúcnosti tejto rodiny. 

 

Spravodajkyňa Tessa Trudeau.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 + = 78

map