Jessica Alba práve spustila tie najstylnejšie plienky, ktoré ste niekedy videli

Až do nedávnej doby mali plienky vždy docela nudný, jednotný pohľad na ne. Samozrejme, ich najdôležitejšou úlohou je chytiť chvost, ale je to dobrý dôvod, prečo nie sú takí rozkošní ako deti, ktoré slúžia? Jessica Alba sa nezdá, že si to myslí, pretože prostredníctvom svojej masívne úspešnej The Honest Company má ruku, keď otriasa plienkou biz s jednorázovými spodnými prádlami, ktoré sú umelecky navrhnuté so štýlovými deťmi na mysli. A jej najnovšia verzia, The GREAT Adventure Collection, nie je nič iné. 

SÚVISIACE: Jessica Alba je tehotná s dieťaťom číslo tri!

Alba, ktorá nedávno oznámila, že je tehotná s jej tretím dieťaťom, sa spojila s štylizátormi a dizajnérmi Emily Current a Merritt Elliott z THE GREAT. pre obmedzenú líniu štýlov plienok inšpirovaných americkou značkou, ktoré obsahujú výtlačky ako kempingový motív a pastelové paisley. “Spolupráca s Jessicou, ktorá je rovnako obchodne zmýšľajúca a módna, a jej tím v porozumení trhu s plienkami bol veľmi zaujímavý. Uvedomujúc si, že estetický estetický vzťah s módnou mamou a jej sladkým mladým dieťaťom robil proces bezproblémové a relevantný produkt, “povedal V štýle. “Taktiež sme boli zabití pracovať s malými šťastnými deťmi pri fotografovaní!”

úprimný Company Diapers 1
S láskavým dovolením z Veľkého dobrodružstva

Trio v poslednej dobe hostilo párty v East Hamptone, aby oslávili koláž, kde štýlové mamy ako Rachel Zoe, Rebecca Minkoff a Molly Sims zhromaždili so svojimi deťmi deň od rodinnej zábavy. “Našim cieľom je rozprávať príbeh prostredníctvom tlače, vzoru, proporcie a farby,” povedal Elliott a súčasný spolupracovník. “Každý dizajn musí mať vlastné emocionálne odhodlanie, a keď je spárovaný s ostatnými štyrmi výtlačkami, povedzte stručný, jasný a presvedčivý príbeh, ktorý robí zábavy v rodine a dáva rodičom veľa roztomilých možností pre to, čo doteraz bol vždy relatívne základný. “

úprimný Company Diapers 2
Zdvorilosť veľkého dobrodružstva (4)

Mamičky vedia, že dokonca aj s najjemnejšími plienkami na trhu nie je nič čudné, pokiaľ ide o zmenu znečistenia. “Zmenili sme plienky vo vozidlách, vlakoch, lietadlách, na kočíkoch, na pultoch, na šatách – hovoríte to,” povedal Alba V štýle. Od chvíle, keď sa narodia deti a za mnohé neškodné trénované roky, plienky patria medzi najdôležitejšie veci, rodičia musia udržiavať svoje deti čisté a šťastné. Preto sa začiatok podujatia zameriaval na viac než len na ľahkú novú plienku – mala tiež neuveriteľnú charitatívnu väzbu s Baby2Baby, kde tisíce plienok boli darované rodinám v núdzi.

Sledujte: Tehotná Jessica Alba nás študuje v umeleckom štýle

Kolekcia obsahuje päť štýlov, zakorenené v americkej klasike, ktoré inšpirovali, hádali ste to, dobrodružstvo. Čo sa týka Albaho obľúbeného vzoru od línie? “Je príliš ťažké si vybrať len jednu. Mám rád Bandana a Indigo Woods,” pripustila.

Kolekcia GREAT Adventure Collection je k dispozícii v obchodoch a on-line na adrese Honest.com pre predplatiteľov webstránok dnes 21. augusta. Neabsolvíte, netrpěli, môžete nakupovať online od 28. augusta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − = 45

map