Kam v Palm Springs

Viedol som do Coachelly tento víkend? Či už ste najviac nadšení pre Radiohead, Gaga, Kendrick Lamar alebo módne strany, bolo by zločinom vynechať všetko, čo v okolí Palm Springs a Coachella Valley ponúka. Prečítajte si o najpodrobnejších spôsoboch, ako rozšíriť svoj festivalový výlet.

Kde zostať

Korakia Pensione
S láskavým dovolením Korakia Pensione

Korakia Pensione, (s nádhernými dlaždicami a dverami v tvare kľúčových dierok obklopenými citrusovými a olivovými stromami) a stredomorská pohostinnosť je ako malá časť Marakésa (a Grécka!) v južnej Kalifornii.

Avalon Hotel & Bungalows: Biele kabany, tropický inšpirovaný dekor, robia tento módny hotel miestom, kde môžete stráviť pri bazéne. Bonusové body, ak môžete za víkend vyraziť jeden z roztomilých bungalovov.

parker Palm Springs
S láskavým dovolením z The Parker Palm Springs

Parker Palm Springs: Je pravdepodobné, že ste videli svojich priateľov, ktorí posielajú pred bielej fasáde v tomto zrekonštruovanom hoteli v štýle stredného veku, ktorý je taktiež super obľúbený pre svadby. Uistite sa, že ste nezmeškali opulentný brunch.

Kde jesť

Wallyova púštna korytnačka: Táto obľúbená inštitúcia slúžila ako obľúbená spoločnosť v priemysle, pretože od 70. rokov 20. storočia slúži vynikajúcim tarifom pre tých, ktorí sú z Rancho Mirage. Myslieť: Steak a soufflé plus “moderné kalifornské” cestovné a staré hollywoodské vibrácie.

VIDEO: Náklady na službu Coachella

Hadleyho dátum sa otriasne: Vykonajte cestnú kuchyňu správne a zastavte sa na tomto statku (v blízkosti kasína Morongo) pre regionálnu špecialitu, chvenie dátumu. Ak očakávate zdravú pokožku, dajte si pozor – táto sladká liečba je navyše nabitá zmrzlinou okrem dátumov menoviek a pomlčkou mlieka.

In-N-Out Burger: Pretože žiadny výlet do Kalifornie nie je úplný bez nej. Uistite sa, že si objednáte burger a hranolky “Animal Style”. Je to všetko o tejto špeciálnej omáčke. V tejto oblasti sa nachádzajú rôzne miesta, ale tá v Indii je najbližšie k hlavnému sídlu festivalu.

Pappy + Harriet: Tento rustikálny salónik v Pioneertown (asi 30 míľ mimo Palm Springs) je miestom pre obscénne veľké časti grilovania a voľne tečúce nápoje a tancovanie na živú hudbu, ak by festival nebol dostatočný v tomto oddelení.

SÚVISIACE: Viac výberov Palm Springs

El Mirasol: V týchto rodinných reštauráciách môžete nájsť chutné mexické jedlá – rovnako ako dokonalé koláče Margaritas.

drzý's
S láskavým dovolením od Cheekyho

Cheeky je: Jedlá ako cmar a čerstvé kukuricové palacinky so slaninkou, raňajky risotto a špeciálny slaný bar robia tento cieľ brunch dobre stojí za nevyhnutné čakanie.

Purpurová palma v palmách kolónie: Inšpirovaný originálnym majiteľom hotela Colony Palms, Detroitovým bootleggerom, ktorý v suteréne vedie speakeasy, koktaily v bare v reštaurácii spĺňajú očakávania a samotná reštaurácia ponúka vynikajúce miestne a organické stravovanie v Kalifornii.

Kde piť

Izba Amigo v hoteli Ace: Ak ste nemali naplnenú hlavu Parker alebo Pappy + Harriet do Amigo Room u esa pre nápoje a oddych v tme, 70s-vibey hotspot.

el Jefe
S láskavým dovolením El Jefe

Saguaro: Fotoaparáty oplývajú v tomto boutique hoteli s dúhovými farbami, v ktorom sa tiež nachádza zábavná a slávnostná mexická reštaurácia a závideniahodný tequila bar s názvom El Jefe.

Čo robiť, ak potrebujete prestávku od festivalu (a bazéna)

Turistika v indickom kaňone: Len 15 minút od mesta leží táto turistická destinácia, ktorá je súčasťou indiánskej rezervácie Agua Caliente Cahuilla. Vychutnajte si veľkolepé výlety rôznej úrovne náročnosti a objavte ozdobnú palmovú oázu.

Joshua Tree National Park
Getty

Národný park Joshua Tree: Asi hodinu od festivalu leží tento národný poklad 790.636 akrov. Jazda po celom parku sa odporúča (trvá asi hodinu), aby ste získali celý rozsah skalných útvarov a púštne rastliny. Zastavte sa na jednej z mnohých turistických chodníkov, ako je krátka, ale sladká, nie príliš preplnená Mastodonová slučka cez vchod do parku Cottonwood.

SPOJENÉ: Plné pokrytie Coachella

Vintage Nakupovanie na Frippery: Vaša festivalová módna hra so svetlým modrým vzhľadom z tohto vinobraného butiku, ktorý sa špecializuje na kusy zo 70.-90. rokov.

Hora spásy: Slová nemôžu adekvátne opísať túto pestrofarebnú inštaláciu, prácu lásky neskorého vojenského veterána Leonarda Knighta. Medzník, ktorý leží hodinu a pol mimo Palm Springs, sa bohužiaľ zhoršuje kvôli prvkom a chodníkom, tak navštívte, kým môžete zažiť duchovný zážitok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 70 = 78

map