Kate Spade New York prináša veľký štýl do vašich stien s novou kolekciou tapiet

kate Spade Wallpaper - Lead 2016
Zdvorilosť Kate Spade

Leigh Gotzmer

28. septembra 2016 @ 5:00 hod

Pre Kate Spade v New Yorku (šikovné kurzívne) písanie je na stene. Značka, ktorá priniesla štipľavý vzhľad na všetko, od puzdrov po pohovky, si zachytáva tapety v partnerstve s tkaninou a papierovými gurumi v spoločnosti Kravet Inc. Tapeta sa zdala byť prirodzeným ďalším krokom pre spoločnosť, ktorá spustila svoj rozšírený domov zbierka v októbri, s makovými farbami a grafikou na nábytku, koberčekoch a vankúšoch v spolupráci s významnými domácimi zariadeniami spoločnosti EJ Victor, Visual Comfort a Jaipur Living.

A teraz, loajalisti Kate Spade z New Yorku dokážu vyzdvihnúť svoje domovy, doslova od steny k stene. “To, čo mám najviac rád v našej kolekcii tapiet, spočíva v tom, že obsahuje kultové výtlačky a vzory vychádzajúce z našich archívov,” hovorí prezident a šéfka Creative Officer Deborah Lloyd. “Od pruhov po bodky až po sovy je to úplne moderné, ženské a hravé vyhlásenie vo vašom dome.”

Tapeta je k dispozícii na Kravet.com za 99 až 298 dolárov za rolu. Prejdite pre niektoré z našich obľúbených.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 6 =

map