Lea Michele odhaľuje, čo jedla v priemernom dni

palouk Michele
Peggy Sirota

Katie Donbavandová

03.06.2014 @ 17.45 hod

Existuje veľa vecí, ktoré Lea Michele miluje. Topping tento dlhý zoznam sú jej rodina, jej idol Barbra Streisand a jedlo. Naozaj miluje jedlo.

“Opýtajte sa mojich priateľov a oni vám povedia, že som osoba, ktorá chce hovoriť o všetkých veciach, ktoré som dnes jedol, kde chodíme na večeru a všetko, čo sme mohli objednať a jesť,” píše jej kniha Brunette Ambition (barnesandnoble.com, 15 dolárov). “Naozaj milujem jedlo.”

“Pre lásku k jedlu” je kapitola 4 v veselí nová kniha životného štýlu herečky, ktorá pokrýva všetko od receptov na masky krásy na krásu až po lekcie, ktoré sa dozvedela na Broadwayi. V nej Michele tiež zdieľa niektoré z jej obľúbených, go-to jedlá.

Michele najskôr zverí svoje zdravie a je prioritou jesť čerstvé, výživné jedlá. “Nikdy sa zaobchádzam s mojim telom ako s odpadom a namiesto toho sa pokúsim nakŕmiť len to najlepšie jedlo,” píše.

Jej obľúbené jedlá sú chutné a výživné dosť, aby jej energiu, že ona potrebuje na navigáciu jej rušné dni a udržiavať jej nádherné lesklé vlasy a žiariace kože. Aj keď je to prvá, ktorá priznáva, že nie je nad “podvádzaním” raz za chvíľu: “Niekedy sú nejaké noci, kedy potrebujem jesť celú Amyinu zmrznutú pizzu pred televízorom.”

Takže aký je najlepší spôsob, ako sa vyhnúť zlým návykom? Kúpte si vlastné jedlá!

Lea Michele zdieľa tri z receptov v Brunette Ambition s InStyle.com. Na raňajky spevák pripravuje nafúknuté vaječné biele fritty plné farebných zeleniny. Na obed, šošovica hamburger drží hviezda fueled na dlhé popoludnie na set. Nakoniec sa Michele na večeru pozrie na talíř s lososom a špargľou bohatou na živiny.

Pozrite si zdravé recepty Lea Michele a pripravte si jedlo!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 + = 31

map