Môj priateľ sa páči ostatné ženy bikiny Pics na Instagram-Mám sa starať?

DEAR DR. JENN,

Všimol som si, že môj priateľ niekedy “má rád” fotky bikín na Instagram. Nemyslím si, že by som bol urazený, keby boli Gigi Hadid, ale oni sú známi jeho. Ako zistím, či rozdrví … a potom ju zahnú do pupku bez toho, aby sa zdalo, že ovláda? -Instat-žiarlivý 

VÁŽENÁ INSTA-JEALOUS,

Počas takmer troch desaťročí, keď som bol terapeutom v súkromnej praxi, neexistuje žiadny iný vývoj, ktorý som videl, čo spôsobilo, že páry sú viac konfliktom ako sociálne médiá. Úzkosť, ktorú zažívate, je bežná, najmä u žien. Je pre mňa veľmi nezvyčajné vidieť mužov vo svojej kancelárii s týmito obavami. Zatiaľ čo existujú ženy, ktoré sa nestarajú o to, kto ich ostatné rád, nasleduje alebo komentuje, podľa mojej skúsenosti sú to výnimky. Vzhľadom k tomu, že je to niekto, s ktorým skutočne pozná a s ním komunikuje, nie nejaký náhodný, nedosiahnuteľný supermodel, je pravdepodobnejšie, že vyvoláva otázky a obavy.

“Ale muži sú vizuálne bytosti!” Áno, sú to (samozrejme, viem, že veľa veľmi vizuálnych žien a väčšina priamych žien ocení aj pekný súbor peckov). “Stavím sa, že sa pozriete aj na horúcich chlapcov!” Všetci sa pozeráme na atraktívne ľudí. Ste vo vzťahu; nestratili ste svoju schopnosť oceniť esteticky príjemný pohľad. Ale existuje rozdiel medzi hľadaním a verejným vyhlásením, ktoré hľadáte. 

V mojej klinickej skúsenosti existujú dva typy spáchaných mužov, ktorí “radi” známe bikiny. Prvá je nevinná a druhá je vinná. Poďte so mnou na chvíľku, kým vám to vysvetlím. 

VIDEO: Náklady na obliekanie ako kráľovský 

SÚVISIACE: 5 spôsobov, ako udržať pohlavie horúce v dlhodobom vzťahu

Nevinný muž má rád obraz z mnohých dôvodov: snaží sa byť pekný, chce ukázať ocenenie krásnej osobnosti, skutočne nerozmýšľa a má rád väčšinu vecí, ktoré prichádzajú cez krmivo, alebo jeho posledná priateľka jednoducho nebola Nezáleží na tom, čo robil v sociálnych médiách. Dokonca aj keď si myslí, že táto žena oblečená do bikín je úplne horúca, nikdy by neriskoval svoj vzťah a nehľadá hák. Ten chlap má tendenciu posudzovať svoje správanie na základe jeho zámery, ktoré nie sú založené na hodnotení toho, ako to môže byť vnímané inými, alebo ako to môže spôsobiť, že sa cítite. Na svoju obhajobu, ak ste nikdy nemali rozhovor o tom, kde je vaše sociálne médium komfortná zóna, nemôžete očakávať, že bude čitateľom mysle. 

Chovanec je phishing. Je vinný, že použil svoje “rád”, aby poslal správu príslušnej žene. Snaží sa ju lahodiť a získať jej pozornosť. Zvyčajne tento človek vrhá širokú sieť, páči sa veľa rôznych žien. Tiež má tendenciu veľmi komentovať. Toto správanie sa často mení na DMing.

Za predpokladu, že ste už mali diskusiu o DTR, je načase, aby ste mali konverzáciu v sociálnych médiách, ktorú musia mať všetky páry v tento deň a vek. Tento rozhovor, v ktorom hovoríte o hraniciach, s ktorými ste obaja spokojní, pokiaľ ide o sociálne médiá, je dôležitou súčasťou moderného vzťahu. Ak máte dlhú históriu patologickej žiarlivosti a cyberstalkingu, predtým, než budete mať tento rozhovor, možno budete potrebovať trochu terapie. Ak ste ako väčšina, máte nápady na to, čo sa cíti ako vhodné hranice v záväznom vzťahu, a je načase zdieľať tieto nápady. 

Tí, ktorí sú rýchli a voľní s “podobnými”, sa niekedy obávajú, že by bolo potrebné, aby zmenili svoje správanie na sociálnych médiách, je podobný tomu, že sú kontrolovaní alebo majú obmedzenú slobodu. Môžete mať šťastie a mať naozaj jednoduchý čas s tým, ale pre väčšinu párov to je vlastne dosť ohriata otázka. Pochopte, že je nepravdepodobné, že to vyriešite v jednej konverzácii. Nemyslíte si, že niekto premýšľa cez noc. To sa stáva v priebehu času, aj keď vážne rozhovory a ako spoj medzi vami rastie, váš priateľ tiež príde lepšie pochopiť, ako si myslíte a prečo dvojitý kohútik môže skutočne ublížiť.

SÚVISIACE: Prečo ľudia podvádzajú svoje horúce manželky? 

Odporúčam začať s otvoreným úvodom k téme. “Zlato, chodíme už päť mesiacov, a nikdy som sa vás nepýtal, aké sú so mnou komfortné a nie v sociálnych médiách. Rád by som počul vaše myšlienky a podelil sa o svoje vlastné. “Možno vás prekvapí, čo sa dozviete o svojom partnerovi. Keď rozhovor pokračuje, môžete sa ho opýtať o tom, aké ste si všimli. Ako vždy hovorím, snažte sa pochopiť. Dostanete oveľa viac z tohto rozhovoru a budete môcť posúdiť, či je nevinný muž alebo vinný chlapík, ak počúvate a udržujete svoje reakcie pod kontrolou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map