Najlepší zvukový systém typu všetko-v-jednom: Sonos Playbase

Nové televízory s plochou obrazovkou sú zanedbanými dizajnmi a technológiami. Samozrejme, musí to niečo dať a viac často niečo, čo je kvalitné. To je preto, že reproduktory pracujú pohybom vzduchu a vďaka fyzikálnym zákonom je takmer nemožné získať slušný zvuk z veľmi tenkej súpravy, ktorá nemá dostatok miesta na to, aby tlačila tieto dobré vibrácie. To je dôvod, prečo dokonca aj špičkové televízory majú tendenciu vytvárať tínsky zvuk, ktorý znemožňuje počuť dialóg a jemné zvukové efekty.

Najjednoduchšia cesta okolo tohto problému: Získajte reproduktor zvukovej lišty, ktorý balí celý výzor boomu domáceho kina do jednej pretiahlej skrinky, ktorá sedí pri základni vášho setu. Ale zatiaľ čo existuje veľa modelov na trhu, väčšina z nich je niekoľko kľúčových: sú škaredé ako hriech, bezcenné pre prehrávanie hudby pri vypnutí televízora a ak vaša konzola nie je mega-veľká, môže to byť byť náročné nájsť pekné miesto, aby ich dal a stále majú priestor pre váš televízor.

KÚPIŤ: Sonos Playbase, 699 USD; amazon.com

VIDEO: Najdrahšie televízne relácie všetkých čias

Sonos Playbase rieši všetky tieto problémy. Na rozdiel od iných zvukových panelov je navrhnutý tak, aby sedel pod televízorom a účinne slúži ako priestor šetriaci priestor. Rovnako milujeme jeho diskrétny dizajn, ktorý sa cíti ako vyrezaný z jedinej kamennej dosky a dokáže efektívne miešať do väčšiny obývacích miestností bez toho,.

Ale aplikácia Playbase je skutočným zabijakom – a prečo najlepšie na trhu ponúka aj iné zvukové panely – je jej schopnosť robiť dvojitú službu ako stredobod domáceho stereofónneho systému. Okrem toho, že vaša plochá obrazovka zvuk lepšie (a táto vec naozaj znie dobre), to tiež vkĺzne do bezdrôtového hudobného ekosystému Sonos. To umožňuje jednoduchý prístup k takmer každej streamingovej hudobnej službe, ktorú si môžete predstaviť (ahoj, Spotify a Pandora!), A zároveň slúžiť ako súčasť party-tastic multi-room streaming set-up. V priebehu niekoľkých sekúnd môžete spárovať Playbase s inými reproduktormi Sonos a prehrávať rovnakú – alebo inú – skladbu v každej miestnosti vo vašom dome, a to všetko pomocou jednoducho použiteľnej aplikácie.

Vyhrá za: Kompaktnosť a funkčnosť

Pozoruhodné vlastnosti:

  • Môže sa spárovať s ďalšími produktmi Sonos pre zvuk s viacerými miestnosťami
  • Prístup k prakticky každej streamingovej hudobnej službe
  • Sprievodná aplikácia umožňuje výber zoznamu videí z diaľky
  • Nový dizajn, ktorý sedí pod televízorom, šetrí miesto

Pozrite sa na zvyšok V štýle‘s 2017 Best of Tech vyberá tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 7

map