Najlepšia kamera Wifi: Netgear Arlo Pro

Kamery s podporou Wi-Fi dokážu veľa vecí. Ich schopnosť uložiť zábery do oblaku a preniesť ich do vášho smartphonu umožňuje im slúžiť ako improvizované detské monitory, umožňuje špehovať vášho psa, keď ste prilepený pri stole a dokonca ponúka svojmu domu tieň zabezpečenia.

A hoci niektoré modely ponúkajú primerané rozlíšenie obrazu, vonkajšiu zostavu, ktorá je navrhnutá tak, aby postavila prvky a zabudované batérie, ktoré vás oslobodzujú od tyranie šnúr, iba jeden model ponúka všetky tri funkcie: Netgear Arlo Pro , Jeho malé kamerové moduly môžu byť umiestnené takmer všade vo vnútri alebo vonku a dokonca majú reproduktor, aby ste mohli “hovoriť” priamo s návštevníkmi alebo domácimi zvieratami prostredníctvom príslušnej aplikácie. A ak uvidíte zlého chlapíka, ktorý sa pokúša o svoje šťastie a nemáte pocit, že používate diplomaciu, toto dieťa vás nechá bojovať: Stlačte tlačidlo v aplikácii a Arlo Pro vypustí striebornú sirénu 100 decibelov, ktorá pošle lupiči bežiaci na kopcoch.

KÚPIŤ: Netgear Arlo Pro, 185 dolárov; bestbuy.com

VIDEO: Je DIY maľovanie stojí za to?

A spomenuli sme, že má zabudované nabíjateľné batérie? Trvajú mesiace medzi výplňami – trik, ktorý by sme chceli, aby sa naše smartphony dozvedeli.

Vyhrá za: Kompaktná veľkosť, zdanlivo nekonečná životnosť batérie, dizajn odolný voči vonkajšiemu prostrediu

Pozoruhodné vlastnosti:

  • Zabudovaný alarm s cieľom vyhnúť sa prekážkam
  • Modulárny dizajn, ktorý vám umožní jednoducho pridať ďalšie kamery
  • Vstavané batérie vám uvoľnia z kordov

Pozrite sa na zvyšok V štýle‘s 2017 Best of Tech vyberá tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 9 = 17

map