Najlepšie Blender: Wolf Gourmet High-Performance Blender

Ak používate mixér viac ako len raz ročne zmrazená margarita, musí prejsť niekoľko testov, aby si získal miesto na doske. Je to dostatočne silné na to, aby z ovocnej polievky vyrobilo zamatové polievky, ale je dostatočne užívateľsky príjemné, aby váš dospievajúci syn mohol šľahnúť proteín? Je to dosť dobrý výhľad na to, aby ste to vynechali, ale dosť ľahké, aby ste si to mohli zabaliť, keď to potrebujete? Ako dobrodiný domáci kuchár, nie som jediný, kto by sa vyhýbal investičným gadgets, ak sú robustné a vezmú moju jedlo do zárezu. Vlk môže prevziať väčšinu úloh vášho spracovateľa (okrem drvenia a krájania), ale s väčšou ľahkosťou ovládania a ovládania. Emulgujte obväz, rýľu niektoré karfiol, a dokonca aj šľahačkou. Wolf je naším najlepším mixérom, pretože je rovnako výkonný ako väčšina profesionálnych modelov, ale necíti ani neznie ako raketa, ktorá sa má vzlietnuť z vašej dosky. (Vlastne som vyskočil, keď Vitamix narazil na plný plyn.) Footprint je kompaktný 7,5 “x 9”, čo je v priemere o dva centimetre menšie ako väčšina motorov v kategórii. A okrem toho, že je mimoriadne efektívna, je veľmi ľahké použiť a opláchnuť medzi jednotlivými úlohami. 

KÚPIŤ: Wolf High-Performance Blender, 599 dolárov; williams-sonoma.com

VIDE0: V štýleLaura Brown sa učí ako byť Gwyneth Paltrow

Pokryté v odolnej nehrdzavejúcej oceli odolnej proti prstom, Wolf prichádza s tromi rôznymi voľbami na gombíky, klasickým vlkodlakom (podľa firemných rozmerov), čiernou alebo kartáčovanou nehrdzavejúcou. Okrem toho, na rozdiel od ostatných v kategórii – Vitamix 2500 Ascent (450 dolárov) a kuchynská linka Pro Line Line (500 dolárov) – je citlivá kontrola rýchlosti, aby ste nepremiešali vaše zmrznuté nápoje do sirupy, jedinečný dizajn pre pokojné miešanie a hodí do skrinky štandardnej veľkosti. Zmiešala horkú jarnú hrachovú polievku s hladkým pyré, bez neporiadku alebo penivého náteru. Moje pekné deti mali hladko pripravené na rušné ranno. Dvojdielna uzáver obsahuje emulziu, ktorá pomaly pridáva zložky do misky mixéra pre bezproblémovú majonézu, dresingy a marinády. Klobúk s meracími značkami je tiež vhodným nástrojom pre koktaily.

Vyhrá za: Vzhľad, funkčnosť, jednoduchosť a jedinečný dizajn

Pozoruhodné vlastnosti:

  • 2.4 špičkový motor s koňským výkonom
  • Ultra variabilná rýchlosť
  • Na ovládacom paneli LCD sa zobrazuje čas miešania, zvolená rýchlosť alebo nastavenie programu
  • 4 nastavenia programu: smoothie, ľadová múčka, pyré a polievka
  • Unikátny dizajn pre tiché miešanie

Pozrite sa na zvyšok V štýle‘s 2017 Best of Tech vyberá tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − 77 =

map