Nakupujte a podporujte národné parky s novými domácimi a odevnými predmetmi spoločnosti Pendleton

Pendleton New Products - LEAD

Sydney Mondry

Aug 01, 2016 @ 18:30

Ak potrebujete tento leto malú kemp inšpirovanú pohodou, nepozerajte sa novej kolekcie od Pendleton Woolen Mills. Na počesť súbežných 100-ročných jubileí svojho slávneho národného parku Glacier Stripe a služby národného parku, preslávená americká textilná spoločnosť zavádza 50 kolekcií národných parkov vrátane domácich výrobkov, príslušenstva a odevov pre mužov a ženy.

“V roku 1916 vytvoril Pendleton prvý detský národný park v Glacier Stripe, v tom istom roku sa narodila služba národného parku,” hovorí Pendleton viceprezident divízie globálneho predaja Bob Christnacht. “Parky odvtedy zostali dôležitou súčasťou nášho dedičstva.”

Každý park ctí – Acadia, Badlands, kráterské jazero, ľadovec, Grand Canyon, Veľké dymové hory, Mount Rainier, Rocky Mountain, Yellowstone a Yosemitemá vlastnú prikrývku a označenie, ktoré predstavuje charakter lokality, a dve percentá výnosov z tohto predaja budú darované Nadácii národného parku. Pokračujte v posúvaní na niekoľko klasických a nových položiek, ktoré sú k dispozícii na pendleton-usa.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 14 = 22

map