Nate Berkus a Hubbie Jeremiah Brent nemôžu prestať bojovať o tejto veci

Ako bonafide dizajnéri interiérov, Nate Berkus a manžel Jeremiáš Brent majú silné a dobré! -Opinions, pokiaľ ide o zdobenie priestoru, ktoré strávili nespočetné hodiny analyzovať každý detail od farieb farieb, formovanie voľby, dlaždice vzory. A zatiaľ čo každý riadi svoju vlastnú nezávislú dizajnérsky podnik, títo dvaja zrejme trávia viac času spoločne ako priemerný pár: Žijú spolu, pracujú na rovnakom poli a spolupracujú v televíznych špeciálnych Nate a Jeremiah By Design (na TLC) , Takže by sa dalo predpokladať, že ak má byť pár profesionálne a osobne úspešní, musia byť všetky veci v domácnosti Berkus-Brent, nie? Áno, z väčšej časti, ale tam je jedna vec, ktorá jednoducho nevidí oko na oko: dĺžka ich závesov. 

“Jeremiáš a ja sme o tom stále bojovali,” odhalil Berkus, keď sa s ním dostal na vlajkovú loď obchodu Shade Store v New Yorku. tento týždeň, ktorý bol tam, aby hral hosť, rovnako ako predviesť svoju novú líniu. “Jeremiáš má rád veľkú belgickú lávku, ktorá je neformálna, ale dlhá,” vysvetľuje. “Páči sa mi ako na mieru naozaj prispôsobený vzhľad a mám rád miešanie valčekového odtieňa s výplňovými panely, pretože sa mi páči ten vrstvený pocit, “hovorí. 

IDEO: Nate Berkus a Jeremiah Brent odhaľujú svoj sen klient

“Dôvodom, prečo sa mi páči valčekový odtieň a komínový panel, je to, že ma robí certifične blázon, ako trojitá Panna, ktorá sa pozerá na prsty ľudí na mojom závese,” odhaľuje. “A nenávidím chodiť do miestnosti a musím ich stále upravovať.” 

SÚVISIACE: Nate Berkus vám ukáže, ako nastaviť ruže

Tak to vyzerá dobre, a je nízka údržba? 

Prepáčte Jeremiášovi, musíme to Nateovi dať. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − 57 =

map