Nie sú to tie papierové dosky Chicest, ktoré ste niekedy videli?

DLF x Cheeky Collab
Brittany Wood

Sydney Mondry

16. marca 2016 @ 7:15 hod

Bezpochyby jedna z najstresnejších častí hostingu je vyčistenie. Samozrejme, môžete ušetriť čas na používanie na jednorazové výrobky, ale biele papierové taniere nemusia nevyhnutne ísť s elegantnými prstami a slávnostným dekorom. vstúpiť drzý, spoločnosť vyrábajúca papierové výrobky so serióznym štýlom a čestná misia. Pri každom nákupe týchto funky talířov, pohárov a servítok, Cheeky daruje jednému jedlu jednému človeku v núdzi v Spojených štátoch. 

Spoločnosť Cheeky nedávno spolupracovala s designlovefestom, obľúbeným blogom životného štýlu, ktorý spravuje umelecký režisér Bri Emery a ktorý vytvoril najobľúbenejšie produkty, ktoré sme ešte videli. “Milujem skutočnosť, že Cheeky poskytuje ľuďom dizajnový produkt a zároveň pomáha ľuďom v núdzi,” povedal Emery hovorí. “Hlad v Amerike je témou, ktorá potrebuje viac povedomia, a preto som nadšená, že som súčasťou takej veľkej príčiny a zároveň som ponúkol linku, ktorá pridáva zábavu ľuďom.”

SÚVISIACE: 3 Tipy pre pokrývanie ako Picasso

Zbierka bola oficiálne uvedená v obchodoch Target a on-line na konci februára, ale plná linka bude k dispozícii 28. marca. Pokračujte v rolovaní, aby ste si pozreli rozkošný tovar.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − 74 =

map