Niekto si kúpil Leonardo DiCaprio’s N.Y.C. Apartmán pre výhodnú ponuku

Leonardo DiCaprio Greenwich Condo - Lead 2016
Zdvorilosť StreetEasy; Getty

Jane Asher

07.12.2016 @ 18:00

V najnovších novinkách z programu Leonardo DiCaprio, pekný herec nedávno predal svoj Greenwich Village byt za 8 miliónov dolárov – 2 milióny dolárov menej ako to, čo si kúpil za rok 2014, podľa The Real Deal.

Byt sa nachádza na 11. ulici v obci, priamo medzi Washington Square Park a Union Square, ideálne miesto na prechádzku okolo centra Manhattanu. Street Easy správy, že DiCaprio pôvodne kúpil byt v máji 2014 za 10 miliónov dolárov, a vymenoval to začiatkom tohto roka za 14,5 milióna dolárov.

VIDEO: štúdio Leonardo DiCaprio Studio City Home

 

Dvojpodlažný domov s rozlohou 3 663 metrov štvorcových bol postavený na základe veľmi špecifických pokynov od spoločnosti DiCaprio na podporu jeho zdravia a pohody. Jeho súčasťou je “cirkadiánny osvetľovací systém, aromaterapia v potrubí, herbárium s oknami a uzatvorená odšťavová stanica. parná sprcha s vlastným dizajnom systémom svetelnej terapie a ručná sprchová súprava s infúziou vitamínu C. ” Tieto veci nemôžete robiť.

SÚVISIACE: 42 krát sme sa zamilovali s Leonardom DiCaprio

Pre všetkých z vás Newyorčania sú smutní, pokiaľ ide o vyhliadky mesta bez Leo (niekedy ho budeme vidieť na CitiBike ?!), nikdy sa nebojte, herec stále má veľa apartmánov okolo Manhattanu, vrátane štyroch v Battery Parku City. Prejdite nadol pre úplný pohľad na nádherné byt.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 35

map