Nová detská kniha Savannah Guthrie je všetko o dievčenskej sile

Každý týždeň ráno kotvenie Savannah Guthrie sa jej miesto na sérii NBC to TODAY Show a správy o najaktuálnejšie, zaujímavé a užitočné správy a informácie dňa. Pravdepodobne ste jedným z miliónov divákov, ktorí si naladia svoje domovy a pozerajú a počúvajú ju a jej tím pokrývajú všetko od politiky až po prírodné katastrofy až po celebrity. Ako úspešná, silná verejná osobnosť je pravdivým vzorom pre ženy, ktoré sa usilujú o vybudovanie kariéry pre seba vo svojich príslušných odboroch. Ale postavenie celebrity stranou, na konci dňa, táto mama dvoch zápasov s tým istým problémom chovu detí, ktoré my ostatní robíme. Osobitne sa ubezpečuje, že jej dcéra má dôveru v prekonanie rodových stereotypov a uznanie dôležitosti sebavyjadrenia.

princeznej Wear Pants - 2
Zdvorilosť Knihy Abrams

Ako odpoveď na množstvo “dievčenských” kníh, ktoré jej dcéra priťahuje, Guthrie spolupracovala so svojím priateľom Allisonom Oppenheimom, aby napísala novú detskú knihu Princesses Wear Pants ($ 11, amazon.com). “Alli a všimli sme si, ako prirodzene sú naše dievčatá priťahované k všetkým veciam fantázie, iskry a princezná,” hovorí Guthrie. “Chceli sme, aby vedeli, že môžete byť dievčenskou dievčaťou so skutočnou podstatou.”

princeznej Wear Pants - 1
Zdvorilosť Knihy Abrams

Ich kniha sleduje odvážnu mladú princeznú Penelope Pineapple, keď prechádza dobrodružným adolescentným životom, pilotovaním, skateboardingom, záhradkárstvom a ďalšími, vyzdobenými v pôsobivej kolekcii pantalónov. Keď sa rozhodne pre trblietavý pár, ktorý sa nosí na guličku, je okamžite posmechaná pre jej “nevhodné” oblečenie. Samozrejme, že dokazuje, že všetci sa mýlia, keď vyháňa princa a zachráni utopenú mačičku v núdzi, niečo, čo by nedokázala urobiť, ak by zvážila ťažké loptičky.

VIDEO: Zendajova matka práve poslala svoj najklasickejší text mamy

Je to rozkošný príbeh a roztomilá kniha so silným posolstvom pre našu mladšiu generáciu: je to to, čo robíte, nie to, čo nosíte, čo je dôležité. A zatiaľ čo príbeh je fiktívny, predpoklad dievčaťa, ktorý je šikanovaný alebo odradený kvôli jej pohlaviu, je príliš pravdepodobný príbeh. Našťastie Guthrie má nejaké rady, ak sa jej mladá dcéra ocitne v tejto situácii. “Po prvé, dúfam, že moje dcéry vyrastú vo svete, kde sa to nestane! Ale ak sa s tým stretne, poviem jej, aby sa len usmievala – a potom začala robiť akúkoľvek odvážnu, odvážnu, láskavosť, zaujímavosť alebo inovatívnu vec, ktorú si myslí. “

SÚVISIACE: 10 krát Kate Middleton bol tak relatable o rodičovstve

A ako princezná Penelope Pineapple, dokonca Guthrie úplne objíma nohavice vyzerajú ráno, poludnie a noc. “Môj obľúbený oblek go-to ‘nohavice moc’ je skvelý z dvojice džín s tričkom a sako. Vyzerá to dobre na všetkých! Spárujte ho s topánkami a máte dobrú prácu. prekĺznuť na roztomilý pár podpätkov a ste pripravení na nápoje s dievčatami! “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 + = 46

map