Čo 2018 má v obchode pre každý astrologický znak

Či už sa stále obávate o vaše novoročné riešenie, alebo máte naň iPhone plný, nezabudnite uviesť do úvahy, ako môže časovanie posunúť k dosiahnutiu – alebo vás vrátiť. Výber správneho momentu, keď sa usilujete o dosiahnutie svojho cieľa a rovnako dôležité, aby ste sa uľahčili, je kľúčom k dosiahnutiu cieľov, hovorí astrológ Kathy Biehl. Aby sme vám pomohli zdokonaliť vaše uznesenia, spýtali sme sa Biehl, čo hviezdy majú v obchode za každé astrologické znamenie v roku 2018.

V porovnaní s ohnivou energiou v roku 2017 bude 2018 dramaticky odlišné, povedala. So Saturnom, ktorý sa pohybuje v Kozorožcovi – ktorý tam nebol od roku 1991 – nový rok vyzařuje vážny zvuk. Saturn, alebo ako to nazýva Biehl, “planéta dospelosti”, prinesie poriadok všetkému chaosu minulého roka. Takže bez ohľadu na to, aké je vaše znamenie, je čas na to, aby ste sa pustili dole a zamerať sa na svoje dlhodobé ciele.

VIDEO: Jessica Chastain o tom, prečo nevytvára novoročné uznesenia

 

V tomto roku sú dva retrogrady. Venuše, planéta lásky a peňazí, bude od 5. októbra do 16. novembra odvrátená. Počas tohto obdobia veci nemajú tendenciu byť tak cenné, ako si myslíte, takže Biehl odporúča, aby sa nevzala do manželstva, kupovala drahé veci alebo začala podnikanie potom namiesto toho prehodnotiť minulé situácie. Mars, “akčný hrdina”, bude v retrográdnom období od 26. júna do 27. augusta, keď Biehl navrhne, aby prešiel cez staré územie a napravil problémy.

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, čo pre vás má 2018.

astrológia Eclipse Embed 1
Getty (2)

SÚVISIACE: Astrológ Susan Miller hovorí, že kráľovské dieťa to bude mať spoločné s kráľovnou Alžbetou

ARIES (21. marca – 19. apríl)

Saturn bude vo vašom kariérovom dome, Aries, a tak sa pripraví na veľký rok kariérneho vývoja. Pokiaľ ide o nastavenie vašich profesionálnych cieľov, tento rok je maratón, nie šprint, hovorí Biehl. V apríli sa vaša tvrdá práca vyplatí a predstaví vám upgrade kariéry. V posledných rokoch ste prešli mnohými transformáciami a po máji sa budete cítiť viac spokojní. August prinesie pozitívny posun v kariére a peňažných zónach, preto si dajte pozor na neočakávanú propagáciu, zmenu kariéry alebo zmenu pracovných povinností.

Podľa Biehl sa tento rok bude charakterizovať “bleskozvodom pre univerzálnu múdrosť”, preto zvážte pridanie divokej karty k vašim iným starostlivo premysleným cieľom, pretože uvidíte úžasné výsledky, ak idete len so svojím črevom a vezmete skoky viery. Do decembra môžete očakávať, že sa dosiahne dlhodobý cieľ.

astrológia Eclipse Embed 2
Getty (2)

TAURUS (20. – 20. máj)

Môžete sa vám páčiť, ale tento rok je čas na objavenie seba, Taurus. Prekvapí vás a zvyšok sveta, ak sa zaväzujete k sebapoškodeniu. Kľúč? Zistíte, že vaša vlastná odbornosť je vašou “čarovnou kartou”, hovorí Biehl. Ak sa chcete dozvedieť niečo nové, niečo zdieľať so svetom alebo cestovať do zahraničia, začnite položiť základy pre tieto túžby. Dajte si do polovice leta určiť pokrok a ak sa zaviažete k týmto plánom, uvidíte v dlhodobom horizonte priaznivé výsledky.

V apríli sa vaše dvere otvoria osobnému prelomu alebo zmene, a do konca leta sa budete cítiť oveľa viac ako svoju autoritu. Pri budovaní vlastnej hodnoty si môžete tiež očakávať prekrásne prehĺbenie vzťahov jedného na jedného. Vo februári nastavte svoje srdce na tieto vzťahy a nechajte ich celý rok kvitnúť; Október je čas na lásku.

astrológia Eclipse Embed 3
Getty (2)

SÚVISIACE: Neil Lane riadu O projekte Zásnubné prstene pre BakalárA jeho nové V štýle stĺp

GEMINI (21. máj – 20. júna)

Gemini, vesmír hovoria, že je čas vyrastať a spáchať v novom roku, takže nestrácajte šancu na zem. Aj keď vás to môže vystrašiť, tým viac úsilia vynaložíte na budovanie vzťahov, tým lepšie výsledky uvidíte, hovorí Biehl. Aj keď ste pod tlakom oddávať sa, môžete sa na začiatku novembra stretnúť s minulými láskami alebo flirtáciami, aby ste zistili, ako sa cítite o vašich súčasných väzbách. Do konca roka narazíte na “zlaté obdobie” v osobných vzťahoch.

Pre vašu kariéru namiesto skúmania rôznych príležitostí ako zvyčajne sa zamerajte na výber jedného alebo dvoch podnikov, investícií alebo vzťahov a ponorte sa hlboko, aby ste vytvorili niečo hmatateľné, ktoré by mohlo trvať, hovorí Biehl. V lete budete mať možnosť posúdiť a upraviť to, čo nie je podľa vašich predstáv. A aj keď môžete mať jednu z najprudších myslí zo všetkých znamení zverokruhu, držať sa vašej intuície je najlepším navigačným kariérovým nástrojom pre vás v roku 2018. Ak máte na mysli kreatívny cieľ, zasadzujte semiačko do februára a zistite, aké kvety do decembra.

astrológia Eclipse Embed 4
Getty (2)

Rakovina (21. júna – 22. júla) 

Rok 2018 je rokom vášho vážneho vzťahu, rakoviny. Ak ste vo vzťahu, ktorý nevyhovuje vašim očakávaniam v budúcnosti, môžete sa rozhodnúť, že na ňom budete pracovať viac, alebo sa nebudete snažiť investovať viac, “hovorí Biehl. Apríl je silný akčný mesiac pre vaše vzťahy, či už je to čas pre ultimátum, nových ľudí vstupujúcich do vášho života, alebo jednoducho realizácie toho, čo skutočne chcete od svojho blízkeho. Avšak v auguste vám môže byť poskytnutá šanca na prekonanie. Len preto, že sa zameriavate len na zmysluplné vzťahy, neznamená to, že sa nebudete baviť. Riziká v láske by mohli priniesť príjemné prekvapenie. Otvorte si možnosť kúzla, hovorí Biehl.

V marci sa môžete stretnúť s dramatickou kariérnou nestabilitou, ale v máji sa konečne presuniete na oveľa lepšie profesionálne územie. Ak chcete zmeniť cieľ svojej kariéry v roku 2018, pochopte, že tieto zmeny môžu nadobudnúť účinnosť až po máji.

astrológia Eclipse Embed 5
Getty (2)

LEO (23. júl – 22. augusta)

Pre Leo toto nové začiatok znamená ťažkú ​​prácu na všetkých frontoch, takže sa pripravte na každodenné uplatnenie. Vzhľadom k tomu, že nebudete môcť uvoľniť, byť selektívne vo svojich cieľoch a uistite sa, že sa postaráte o svoje telo a zdravý rozum, keď to robíte. Ak sa snažíte zlomiť zlý zvyk alebo sa zaviazať k zmene vášho zdravia, je to čas na to, aby ste konali. Zároveň je nový rok tiež časom na reštartovanie vašich vzťahov, hovorí Biehl. Budete tak zaneprázdnený prácou, že nebudete mať čas pre B.S. a ľudia, ktorí vás skutočne nedostanú, sa nakoniec stanú irelevantní.

Vytvorenie bezpečnej základne je aj pre Leo prioritou v tomto roku. “Pozrite sa na to, ako sa postaráte o javisko, na ktorom spočívate,” syas Biehl. Zamerajte sa na to, aby ste boli udržiavaní na zemi, aby ste zostali v skvelej forme a aby ste získali zdroje, ktoré potrebujete pre dlhodobú bezpečnosť. To by mohlo znamenať obrovský prelom, ako napríklad kariéra, okolo mája. Veľký sen pre rok 2018 a v máji a neskôr uvidíte celý svet možností. Okolo prázdninovej sezóny sa pripravte na to, aby sa romantika vrátila do vášho života.

astrológia Eclipse Embed 6
Getty (2)

VIRGO (23 augusta – 22 septembra) 

Kreativita sa zameriava na nasledujúci rok, Panna. Zaviažte k svojmu kreatívnemu výstupu a tvrdo pracujte na ňom – ​​je úžasné, kde to môže mať, hovorí Biehl. Vždy ste sa zaujímali o vašu dlhodobú bezpečnosť, ale táto nepredvídateľnosť zmizne na jar a začnete objavovať všetky možnosti vo vašom živote, či už cestujete na neznáme miesta alebo poznáte nové veci. Akonáhle sa dostanete k tejto realizácii, vaša kariéra a bankový účet sa darí, a počas prázdnin, budete sa cítiť opäť stabilný.

Romanticky sa láska môže stať spojením na všetkých úrovniach od februára do decembra, hovorí Biehl. Dozviete sa, že môžete bojovať s otáčaním romantiky na niečo viac, takže existuje potenciál silnejšieho partnerstva prostredníctvom tvorivých výstupov alebo duchovnej lásky. “Nechajte to, čo chcete, a nechajte kozmos priniesť vám to,” hovorí.

astrológia Eclipse Embed 7
Getty (2)

SÚVISIACE: Som Silvestrovský barman a toto sú najdivokejšie veci, ktoré som svedčil 

LIBRA (23 septembra – 22 októbra) 

S týmto novým začiatkom, Librou, ste vyzvaný, aby ste si prevzali skutočnú zodpovednosť vo svojom dome, hovorí Biehl. Ak premýšľate o presťahovaní alebo obnove vášho obytného priestoru, apríl je okno pre túto zmenu; avšak vaša pozornosť by sa mala zamerať na to, aby ste zostali a pracovali na svojej rodine, či už to znamená prevzatie iných povinností v domácnosti alebo starostlivosť o blízkych. Akonáhle sa váš dom cíti stabilnejší, všetko ostatné padne na miesto ľahšie a akonáhle prejde Máj, vaša neistota vo vašich vzťahoch zmizne, aby ste mohli začať budovať smerom k rôznym cieľom, možno rozšíriť svoje kariérne ambície.

Podľa spoločnosti Biehl je to aj čas na maximalizáciu potenciálu výnosov. takáto silná príležitosť prichádza iba raz za 12 rokov. Zvyšujte svoje schopnosti a získajte veľké výplaty. Môžete sa ocitnúť v práci, ktorá má nielen osobný význam pre vás, ale prináša aj dobré peniaze. Na začiatku roka stanovte svoje kariérne ciele a pravdepodobne budete mať výsledky do konca roka 2018.

astrológia Eclipse Embed 8
Getty (2)

SCORPIO (23 októbra – 21 novembra) 

Scorpios miluje intenzitu a máš šťastie – planéta šťastia a rozširovania, Jupiter, je v Škorpióne až do polovice novembra, čo znamená, že je to “neskutočný čas ísť za zlatom,” hovorí Biehl. Máte možnosť prekvitať sa v tomto časovom rámci vo všetkom od lásky až po vašu kariéru. Od mája a neskôr očakávajte nové zmeny v milostnom živote. Ak ste jednotní, niekto môže do vášho života nečakane vstúpiť a ak máte vzťah, budete chcieť otriasať veci a upraviť pravidlá.

Aj keď si zvyčajne vychutnávate svoje súkromie, teraz je vaša silná doba; odložte sa tam. Budete vyzvaní, aby ste otvorili a rozprávali svoju myseľ spôsobom, akým ste predtým neboli, či už ide o zvládnutie sociálnych médií alebo prácu na vašej osobnej komunikácii. Možno zistíte, že vaše slová majú prekvapivé množstvo váhy, takže je zodpovedný s nimi. Po letných mesiacoch rozširovanie vašej predstavy o vašej identite prechádza do úžasných kariérnych príležitostí.

astrológia Eclipse Embed 9
Getty (2)

SAGITTARIUS (22 novembra – 21 decembra)

Strelec, ste v tomto roku svoj osobný finančný riaditeľ. Je čas, aby ste sa plne zaviazali k svojej osobnej hodnote, hovorí Biehl. Tvoje oko je na peniazoch – vážne si myslíš, že si zaslúžiš príjem, a ty vždycky zvažuješ finančné dôsledky všetkého. Aj napriek tomu, že oneskorené uspokojenie hrá bohužiaľ, zohráva úlohu, pretože v apríli budete mať šancu zmeniť veci. Ale držte sa svojho optimizmu, pretože sa v novembri nakoniec vyčerpá.

Váš rodinný život mohol byť v poslednej dobe drsný, ale mier a zmierenie sú napred celý rok. “Čarovné veci sa stanú, akoby ste mali strážny anjel, ktorý vám riadil veci,” hovorí Biehl. Počnúc májom sa vo vašom rozvrhu objavíte väčšiu flexibilitu a slobodu. Jarná bude ústrednou epifániou a do konca augusta sa táto nová rutina rozpadne. Všetky tieto zmeny vám prinesú stabilitu a šťastie od konca novembra a od začiatku roka 2019.

astrológia Eclipse Embed 10
Getty (2)

SÚVISIACE: 5 jednoduchých spôsobov, ako dobrovoľnícky čas v novom roku

CAPRICORN (22 decembra – 19 januára)

Od roku 2008 ste v osobnej evolúcii a ste sa naučili toľko o sebe. Takže v tomto roku, Capricorn, si najprv dajte bez ohľadu na to čo. Nastavte prírastkové ciele pre toho, kto chcete, a riadte projekt sám (ako máte radi). Kým príde jún, budete môcť tieto plány vylepšiť, hovorí Biehl. Na profesionálnej strane bude vaša kariéra v auguste kvitnúť, zatiaľ čo nestabilita doma prebehne v máji.

Rok 2018 je tiež rokom, v ktorom vám vaši priatelia pomôžu posilniť vašu identitu, či už ide o poznanie ľudí v mocenských pozíciách alebo o hlboké zapojenie sa do organizácie. Ak ste spojený s čokoľvek, čo je súcitnou silou dobra pre ľudstvo, po celý rok sa vám otvorí nespočetné množstvo dverí, hovorí Biehl. “V tomto roku môžete byť na svete obrovskou silou pre dobro, zatiaľ čo sa tiež staráte o svoje vlastné podnikanie,” hovorí. Možno sa v roku 2018 stanete zábavnejšou, tvorivej expresívnou osobou.

astrológia Eclipse Embed 11
Getty (2)

AQUARIUS (20. január-február 18)

Aquarius, odchod a nechať si samotný puzzle dohromady vám pomôžu v nasledujúcom roku. Prečo? Kariérna expanzia raz za 12 rokov je pred vami a bude určená vašim vplyvom na svet. V tomto roku ste vysoko viditeľní. “Vodnár má v jej podvedomí predstavenstvo, len sedí tam s rukami,” hovorí Biehl, takže všetko, čo robíte, je podvedomé. To je rok, kedy vytvoríte idealistické ambície o vašej kariére a financiách, dôverujete tomu, že tieto priania budú udelené.

Ak ste sa cítili uviazli doma, veci sa začnú meniť k lepšiemu. V máji sa konečne otvoria dvere pre vás, hovorí Biehl, a táto nová sloboda a kľud povedie k inému prístupu k domácnostiam a rodine. Bez ohľadu na to, čo sa momentálne deje vo vzťahoch, zistíte, že sa dostanú do novej fázy. Vy a ľudia, s ktorými ste blízko, zdieľajte, kto naozaj budú kriticky dôležití.

astrológia Eclipse Embed 12
Getty (2)

PISCES (19 február – 20 marca)

Či si to myslíte alebo nie, Pisces, ste vedením zázračného a skutočnosť vám ukáže, že v roku 2018. Máte schopnosť nájsť hodnotu pre každého, vrátane seba. Tento rok je dôležité vysielať svoj vlastný kreatívny hlas, či už prostredníctvom kníh, podcastov alebo iných médií. S tým, že je dôležité obklopiť sa spoľahlivými, dôveryhodnými ľuďmi, ktorí budú s vami na dlhé trasy.

Zamyslite sa nad upevnením vašich dlhodobých prianí; zamerať sa na veci, ktoré skutočne chcete vo svojom živote. Ak ste zostavili svoj zoznam vedier, možno budete môcť v tomto roku skontrolovať niektoré dôležité položky. Uvidíte aj svoju kariéru odvážnou odbočkou počas prázdnin. Môžete sa dostať naozaj dobrodružné, takže sa uistite, že ste si vybrali svoju cestu starostlivo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map