Čo nebudeš chcieť nechať ujsť pri výstave – Rolling Stones, teraz v N.Y.C.

Exhibitionism- The Rolling Stones - Lead
RANKIN / Zdvorilosť Rolling Stones

Shalayne Pulia

17. novembra 2016 @ 19:00

Ak ste vyrastali s “(I Can not Get No) Satisfaction”, ktorá sa preháňa cez rekordérov vášho rodiča alebo s ikonou červeného jazyka, ktorá sa objavila v rôznych starých kapelách, máte šťastie. Výstavníctvo – Rolling Stones vyskočil rybníček, ktorý sa v súčasnosti prezentuje až do 12. marca v New Yorku. Hovorím o pôvodných zlých chlapcov z Veľkej Británie, ktorí začiatkom svojej kariéry odštartovali zodpovedajúce blejzre pre kožu, lesk, jasnú farbu a kostým, čím zmenili hudobný, módny a umelecký priemysel. Prechádzanie sa ich expozíciou je ako vstúpenie do topánok Ronnieho Wooda, Charlieho Watta, Keitha Richardsa a Mika Jaggera cez rekreáciu miest ako ich prvý byt v Londýne a typické nahrávacie štúdio. Skalné legendy s novým albumom Blue & Lonesome klesol 2. decembra, kopal hlboko do trezorov pre svoje osobné stashes príslušenstva na vybavenie zbierky na displeji. 

Po prehliadnutí viac ako 500 položiek Stones na obrazovke, sledovanie kompilácie dokumentárnych filmov rozprávaných Martinom Scorseseom, zažívanie 3D koncertu z Hyde Parku v Chicagu, Illinois a pridanie kolekcie kapsúl s limitovanou edíciou Tommy Hilfiger do zoznamu želaní, sme si vybral prvých päť vecí, ktoré nechcete vynechať z výstavy, ak ste v tejto sezóne blízko New Yorku. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 + = 30

map