Pozrite sa na najlepšie červené ružové farby pre zenový priestor

Červená ružová je horúca. Všade, kde sa pozeráte od módy po dizajn interiérov, značiek, blogerov a tvorcov, ste plne objímali tento jemný odtieň, pretože je upokojujúci, lichotivý a práve úplne pekný a jeho dynamika sa nezdá byť v blízkej dobe zastavená. A kým budeme mať každý deň okvetné plátno alebo kabelku, obzvlášť milujeme, keď ľudia berú tento pravdepodobne odvážny odtieň na svoje steny. Rovnako ako pri akejkoľvek farbe farby, rozsah svetlo ružovej môže byť obrovský a ak nechcete vzorkovať svoje farby správne, vaša voľba môže ľahko pripomínať palicu bubblegum viac ako červenú pivonku, akonáhle ste spáchal ich na vaše steny.

Ak uvažujete o tejto trendovej trase, máme niekoľko tipov, ktoré nie sú úspešné, a to priamo od profesionálov.

Ružová Paint Light Quartz - Embed 2016
Zdvorilosť

Pre dekoratéra Grega Nataleho je to všetko o svete Quartz od Benjamina Moora. Táto super jemná ružová môže robiť aj preplnené miestnosti trochu zen. (Benjamin Moore je ľahký kremeň, od $ 38 / galón, store.benjaminmoore.com)

Ružová Paint Dustiest Blush - Embed 2016
Zdvorilosť

“Mám rád ružovú, ktorú som urobil pre jemné farby Európy s názvom Nymph, a tiež sa mi páči Farrow & Ball’s Pink Ground,” hovorí N.Y.C. farba pre Eve Ashcraft. Obe tieto supermäkké odtiene sú na oči veľmi ľahké. (Farrow a Ball’s Pink Ground, $ 99 / galon, us.farrow-ball.com)

Ružová Paint Soft and tactile - Embed 2016
Zdvorilosť

“Peignoir prišiel, pretože som chcel vytvoriť farbu, ktorá dokázala, že ružová nie je len pre dievčatá,” vysvetľuje Farrow a vlastný farebný konzultant Jola Studholme. “Nie je to naozaj pinky ružová – je to neuveriteľne zaujímavé a nemôžete úplne vyriešiť, či je to naozaj ružové alebo trochu ľahšie, a to sa veľmi mení v rôznych svetelných podmienkach, čo robí to skutočne magické.” (Farrow a Ball’s Peignoir, $ 99 / galon, us.farrow-ball.com)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 12

map