Pozrite sa v rámci prvej svetovej kaviarne Marshmallow (Tip: Je to super ružová)

Roku 2017 bol pre nás dosť dobrý. Boli sme #blessed s úplne novým Lorde albumom, krémová konturovacia súprava od Kim Kardashian West je na ceste, a nie jedna, ale dva viac potomkov Beyoncé existuje. Ale doteraz nám chýbalo niečo dôležité. A to niečo – ako ste pravdepodobne uhádli – je všadeprstá kaviareň venovaná výhradne marshmallows.

SÚVISIACE: Pozrite si Londýnsky najslávnejšie ružový čajový sál

Našťastie dve ženy, ktoré sa starajú o podnikanie konečne vyskočil na to. Po úspešnej kampani Kickstartr, marshmallow savants Kat Connor a Lindzi Shanks otvárajú kaviarňu v Chicagu, ktorá sa venuje gooey tovaru, ktorý ich spoločnosť vypúšťa: XO Marshmallow.

Zavolali ste, uhádli ste to – XO Marshmallow, jedáleň sa otvorí 20. júna 2017. Majitelia ju vyúčtujú za prvú kaviareň svojho druhu na svete a už sme sa virtuálne pozreli.

Kaviareň, venovaná nostalgickým detským ošetreniam, prosí o jednorožové steny a neónový nápis, ktorý hovorí “Milujem ťa viac,” nie? No, priestor naplnený slnkom prináša. Pozrite sa na seba:

XO Marshmallow Cafe EMBED 5
Fotografia Michelle Cox
XO Marshmallow Cafe EMBED 4
Fotografia Michelle Cox
XO Marshmallow Cafe EMBED 1
Fotografia Michelle Cox
XO Marshmallow Cafe EMBED 3
Fotografia Michelle Cox
XO Marshmallow Cafe EMBED 2
Fotografia Michelle Cox

Nerozoberajte svoju chuť na tie bublinkové ružové steny. V ponuke nájdete peny s pruhovým ružovým latte, extra-nadýchané jahody marshmallows, a kobliha-cookie-s’more hybrid, ktorý vyzerá ako živý dezert emoji. 

O MÔJ BOŽE! �� Ak ste včera ráno naladili #GoodDayChicago na @ fox32news, potom ste videli najnovšiu tvorbu! Otočili sme naše mars’halo do s’more s týmito lahodnými bezlepkovými @ lushbites koblih koblih! Je to s’more, kobliha a cookie v jednom! Myslím … je to lepšie ako to? ��Tieto cuties budú na našom #marshmallowcafe hneď, ako sa otvoríme neskôr tento mesiac! �� # xomarshmallow #madewithlove #donutsmores

Príspevok zdieľaný spoločnosťou XO Marshmallow (@ xo.marshmallow)

NEED. 

VIDEO: 8 kozmetických výrobkov, ktoré znie ako dezerty

Aby sme popíjali teplé nápoje v ružovom plátku radu Instagram, museli sme musieť lietať do lietadla. (Sketch Londýn, pozeráme sa na teba.) Takže sme naozaj pekne čerpané z tohto rozkošného štátu. Jedna je to perfektná výhovorka pre letnú cestu. A potom, viete, sú tu marshmallows. Spomenuli sme, že tiež prichádzajú v šampanskej chuti? 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − 65 =

map