Prehliadka Cindy Crawford a Rande Gerber Nová $ 11.6M Beverly Hills Home

Cindy Crawford and Rande Gerber - Lead
Stefanie Keenan / Getty

Olivia Bahou

18. septembra 2017 @ 14:45

Cindy Crawford a Rande Gerber budú čoskoro prázdne, ale to neznamená, že si nemôžu užívať luxusnú novú podložku pre seba. Supermodelka a jej hubbička – ktorá nedávno predala svoj obchod s tequilou s Georgeom Clooneym, Casamigosom za 1 miliardu dolárov – si práve kúpila nový domov v Beverly Hills za 11,625 milióna dolárov a chcel by ste sa pozrieť.

Podľa domova Trulia sa v štvrti Trousdale nachádza dom s piatimi spálňami a šiestimi kúpeľňami, kde všetky nehnuteľnosti patria ako celebrity ako Jane Fonda, Elvis Presley a Courtney Cox. Moderný domov s rozlohou 5 386 štvorcových stôp ponúka otvorený pôdorys, zasúvateľné steny (ahoj, slnečné lúče!) A tonu vonkajšieho priestoru, ktorý sa rozprestiera okolo ohromujúceho bazénu a vírivky.

VIDEO: Cindy Crawford a Kaia Gerberova Cutest Mother-Daughter Moments

Zatiaľ čo 18-ročná Presley Gerber absolvovala strednú školu a 16-ročná Kaia modelážna kariéra je vzlietajúca, sme si istí, že sa stále bude rád vrátiť domov k sladkej novej podložke svojich rodičov. Posúvajte sa a uskutočnite virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 8

map