Prečo potrebujete zistiť túto novú reštauráciu v Met Breuer

Met Breuer, nové múzeum moderného umenia The Met na hornej strane New Yorku v New Yorku, čerpá davy ľudí za skoro rok, ale jeho nevyspytateľný kulinársky hrdina dáva obrazom nejakú súťaž. Flora Bar, najnovší projekt od reštaurátora Thomas Cartera a šéfkuchára Ignacio Mattos z Estela a Café Altro Paradiso, zastrčený v nižšej úrovni historickej budovy, sa môže pochváliť nielen vlastným vchodom – má úplne samostatnú klientelu, ktorá sa rozkladá iba na sedenie, nadštandardné večere a nápoje. Avšak fanúšikovia budú mať svoje umenie opraviť: obraz korejského umelca Junglin Lee visí popri komplikovanom mramorovom bare.

VIDEO: Koľko (a kto) by ste mali byť vyklopení?

 

Čo jesť

Začnite s purpurovým červeným syrovým šalátom a zemiakovými kroketmi, z ktorých obaja platia s predkrmením stracciatella. Pre svoje hlavné smerovanie je halibut s divými hríbmi ideálnym spôsobom, ako si vychutnať ponuku zameranú na morské plody Mattosa. A ubezpečte sa, že utečiete vaše poschodie kokteilom (alebo dvoma) – odporúčame syna Neptúna, vyrobeného zo škótskeho, citrónového, ananásového a levanduľového medu. Ak ste viac vína, nestrácajte sa, pretože existuje rozsiahly zoznam.

SÚVISIACE: 8 bodov, kde nájdete všetky chladné deti v centre New Yorku

flóra Bar Dish - Embed
Johnny Miller

Kedy ísť

Flora Bar je otvorený na obed od 11:30 do 14:30. a večeru od 5:30 hod. do 11 hodín. Choďte v noci, aby ste sa poobedovali po múzeu.

SÚVISIACE: Vaša ďalšia cesta do New Yorku Potrebuje zahrnúť jedlo do tohto mestského domu s rozlohou 1200 štvorcových stôp

flóra Bar Interior - Embed
Johnny Miller

Čo nosiť

Zatiaľ čo obliekanie múzea nie je povinné, moderný priestor navrhnutý architektmi Beyer Blinder Belle s koženými banketmi, vlastnými stoličkami Stevena Bukowského a vonkajšou terasou (predtým sochárskou záhradou Whitneyho múzea) a podpätky.

Flora Bar sa nachádza v The Met Breuer, 945 Madison Avenue, 646-558-5383; florabarnyc.com

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 + = 84

map