Profesionálne navrhnutý priestor je len jeden na stiahnutie

Teraz je možné, aby ste svoj dom profesionálne vymaľovali priamo z vášho telefónu.

V posledných dvoch rokoch nám dizajnéri v spoločnosti NousDecor priniesli prostredníctvom svojich webových stránok jednoduchý a cenovo dostupný virtuálny dizajn interiéru, ale 19. apríla bude táto značka spustiť mobilnú aplikáciu, ktorá zjednodušuje život, ktorá používateľom umožňuje nahrávať obrázky, hovoriť priamo dizajnérom pre radu a nákup exkluzívneho nábytku, a to prostredníctvom celej svojej aplikácie (sťahovanie je zadarmo, k dispozícii iba na iTunes).

nous Decor App 1 - Embed 2016
Zdvorilosť

Proces je veľmi jednoduchý: Aplikácia sa vás spýta, ktorú miestnosť by ste chceli navrhnúť (dokonca si môžete vybrať vonkajšie priestory), rovnako ako svoj rozpočet. Ak chcete získať lepší pocit vášho vkusu, program vás požiada o váš štýl dekorácie (eklektický, tradičný atď.). Ak máte problémy s označením vašej estetiky, aplikácia ponúka štýlový kvíz, ktorý dokáže tím správnym smerom. Potom nahrajte fotografie svojho súčasného priestoru, izieb, ktoré vás inšpirovajú, a svoje obľúbené položky, ktoré chcete držať. Dizajnéri potom vytvoria vlastné figuríny a pôdorysy a akonáhle sa užívateľ a dizajnér dohodnú na perfektnej miestnosti (dostanete neobmedzené iterácie!) Si môžete zakúpiť vzhľad priamo z telefónu. Nevhodné s kladivom? Žiadne obavy: Aplikácia vás prevedie replikovaním vzhľadu, od meraní k nástrojom, ktoré potrebujete mať na dosah ruky.

nous Decor App 2 - Embed 2016
Zdvorilosť

SÚVISIACE S DANOU: 12 Home Decor Pinterest dosky, ktoré budú inšpirovať váš sen domov

Zaujíma vás, kto presne je na druhom konci telefónu? Rest easy: NousDecor je hlavným návrhárom Mark Cutler z Mark Cutler Designs v Los Angeles, ktorý pomohol celebritám ako Jennifer Lopez a Steve Carell vytvoriť svoje sny domov. Za 199 dolárov členovia jeho tímu budú pracovať na dizajnoch, alebo Cutler sám vytvorí svoj vzhľad za 499 dolárov s prémiovou verziou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + = 11

map