Sexuálne strany sa vracajú späť – hlavne v Hollywoode

DEAR DR. JENN,

Moja priateľka nedávno opísala orgie, s ktorou sa spolu so svojím priateľom zúčastnilo, že z trojice vyzerali ako prudká predohra. Je to vec, ktorú ľudia robia pravidelne? Ako to funguje? Prečo som bol v tme? -Spaľujúca túžba

VÁŽENÉ OČI ŠÍRKA,

Dovoľte mi, aby som vám prvý povedal, že orgie sa vrátila. Už v tomto novom dni sa nové vzhľady nezmohli o udalosti, ktoré si vymenili za kľúčové festivaly 40. rokov alebo úplných kríkov, voľnoprospešné festivaly konca 60. rokov, sexuálne párty. Po prvé, je tu meno. Vo všeobecnosti som počul skupinové sexuálne stretnutia, ktoré sa označujú ako sexuálne párty alebo sexuálne kluby, a nie orgie. A samozrejme s láskavým prístupom k internetu je ľahké ich nájsť prostredníctvom aplikácií (ako FetLife) a na stránkach, ktoré sa starajú o skupinový sex. Čím viac, tým lepšie? Môžete nájsť výletné plavby, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre viacúčelové sexuálne aktivity, alebo navštívte Orgy Dome na Burning Man.

Začal som počuť viac a viac o kultúre sexuálnych večierkov v praxi Beverly Hills asi pred tromi rokmi. A vedel som, že to nie je len okraj spoločnosti, keď tieto príbehy začali prichádzať od hlavných hercov a herečiek. To je pravda, je to trend, ktorý hollywoodská elita prijala. A niekedy prichádza s vysokou cenou. Organizátori, ako je Snctm, účtujú päť čísel na lístky a tam je viac exkluzívnych členských balíčkov. Ďalšie VIP párty sa konajú v súkromných rezidenčných domoch; sú len prísne pozvánky a zoznamy hostí sú nepreniknuteľné.

VIDEO: Mandy Moore odráža v tom čase, keď jej povedala, že si vzal Svätú Svätosť

Ale väčšina ľudí nie je ochotná alebo schopná odpustiť tisíce dolárov na skupinový pohlavný styk – a nepotrebujú to, aby to mali. Sexové večierky sa stali tlmiacou, ale prenikajúcou súčasťou našej kultúry a pravdepodobne sa budú držať v jednej či druhej podobe, pokiaľ genitálie.

Ľudia majú tento druh hry z rôznych dôvodov. Mnohí v sexuálnych udalostiach, ktoré nie sú monogamické a kinky, si môžu vziať do úvahy sexuálne udalosti, pretože sú schopní sa pripojiť, a nielen sexuálne, s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi. Mnohí v komunite BDSM milujú schopnosť konať veľké scény, ktoré vyžadujú špeciálne vybavenie, ako sú klietky, hojdačky alebo šľahacie lavice – a vo svojom štúdiovom apartmáne v New Yorku sa nemôžete vždy prispôsobiť otáčavému kolesu (aspoň nie bez toho, aby si váš spolubývajúci pýtal otázky). Niektoré fantázie sa týkajú viacerých ľudí a takáto skupina je najlepšie prijímaná na podujatie, ktoré priťahuje iných ľudí, ktorí tiež radi hrajú. Iní navštevujú sexuálne párty kvôli výstavným alebo voyeuristickým dôvodom. Tieto podujatia sú tiež jednoduché miesta na stretnutie s novými a ochotnými sexuálnymi partnermi.

SÚVISIACE: Ako hrať na posteli bez toho, aby ste boli hlúpi

Zo zrejmých dôvodov mnohé z týchto zhromaždení používajú pozvánky z úst, ktoré sa doručujú diskrétne a selektívne. Tak ako sa dozviete o bezpečných sexuálnych večierkoch, ak nemáte žiadnych priateľov, ktorí sa zúčastnia životného štýlu? FetLife je dobrý štart. Je to Tinder of orgies, ten, s ktorým sa moje klienti so mnou rozprávajú o väčšine. Ale buď choosy, ak sa rozhodnete dať vír. Uistite sa, že existuje proces skríningu pre účastníkov a konzistentné pravidlá, ktoré sa presadzujú, a pozrite sa do kultúry súhlasu organizátora. Podujatia organizované ženami majú tendenciu mať lepšiu povesť, pokiaľ ide o súhlas.

Ďalšie políčka na kontrolu:

Účastníci sú preverení pred štartom strany?

Existujú pravidlá o poskytovaní informácií o STI? Niektoré strany požadujú doklad o čistom zdravotnom potvrdení; iní argumentujú, že je bezpečnejšie predpokladať, že udalosť nie je STI-free a používať primeranú ochranu.

Pravidlá sú vysvetlené účastníkom pri vstupe?

Sú pravidlá fyzicky umiestnené v celej strane?

Sú sledované alkohol a drogy?

Existujú ľudia v jasnom dohľade nad oblasťami hry?

SOUVISLOSTI: Prečo by ste sa nikdy nemali spýtať svojho partnera Koľko ľudí spali

Je dôležité, aby ste definovali vlastné hranice pred vstupom, či už idete o jednu osobu alebo o vzťah. Veľa párov v otvorených vzťahoch si vychutná sexuálne párty a niektorí monogamní pária prežívajú živé herecké fantázie bez toho, aby sa dotkli iných ľudí. Bez ohľadu na to, kde spadáte na spektrum, ak idete s partnerom na jednu z týchto strán, je dôležité definovať a prediskutovať dohodnuté pravidlá vopred. Aj keď to robíte, stále existuje obrovský potenciál na spustenie žiarlivosti na takejto udalosti. Mám rovnaké návrhy o tom, že máte trojicu, keď máte záväzný monogamný vzťah (tu pravdepodobne nie). Ale môžete ušetriť veľa zármutku tým, že sedíte s partnerom pred dobrodružstvom, aby ste načrtli, čo je spravodlivá hra a vytvorte bezpečné slovo, ktoré vás dostane vonku, stat. Dotknete sa alebo len hľadáte? Môžete obchodovať s kontaktnými údajmi? Je povolené prenikanie? Môžete sa sexuálne angažovať s novými partnermi bez toho, aby ste boli obaja prítomní? Niektoré udalosti majú špecifické pravidlá, ktoré vyžadujú, aby ľudia odchádzali s partnerom, s ktorým prichádzajú. Aký je tvoj vziať?

Pokiaľ ide o to, prečo ste boli v tme, nemôžem na ňu odpovedať, ale zdá sa, že tvoj priateľ môže ti ukázať svetlo. Možno sa s ňou a jej priateľom neoznačuje. Vaša prvá skúsenosť s skupinovým sexom bude pravdepodobne pre vás veľmi nepríjemná – prečo by mal trpieť brunch?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 + = 19

map