Spredujte svoje kancelárske schránky s týmito ťažko zabudovanými rastlinami, ktoré nie sú sukulenty

stôl Plants Lead
Getty

Tessa Trudeau

26. júla 2017 @ 12:00 hod

Rastliny majú schopnosť oživiť akúkoľvek miestnosť, čím prinášajú jas dokonca aj tie najhlbšie interiéry. Vo veku Pinterest, kde sa každá domáca dekorácia zdobí perfektne vyzdobená izba s bohatou zeleňou, sme sa snažili o začlenenie nejakého druhu listov do našich vlastných priestorov. Dokonca sme tu a tam pridali niekoľko odrôd v kancelárii a dokážu dokonalé doplnky do našich stolov.

Rýchlo sme sa však dozvedeli, že vychystávanie rastlín môže byť zastrašujúce, najmä ak nemáte presne zelený palec. Vedieť, kedy je voda, koľko ich má voda, ktoré druhy pôdy sú najlepšie a aké osvetlenie potrebujú, je skutočne zmätený a je to stresujúce myslenie, že ich môže urobiť jeden nesprávny krok. Ale čo keď sme vám to povedali tam sú niektoré rastliny, ktoré sú skutočne usilovne zabiť? 

VIDEO: 4 brilantné spôsoby, ako používať aloe mimo liečbu spálení

 

Verte tomu alebo nie, existuje niekoľko zelených, ktoré sú známe ako skúsení a skutoční preživší, a preto majú skvelé možnosti pre začiatočníkov. Jedným z kritérií, ktoré im umožňujú ľahkú starostlivosť, je to, že sú prispôsobivé akémukoľvek osvetleniu. Ďalšou biggie je, že nepotrebujú tú vodu, takže ak na ňu zabudnete raz za čas (alebo veľa), nebudú tam a tam klesnúť. Čítajte nižšie pre 5 izbových rastlín, ktoré sa nám podarilo udržať nažive, a sú istí, že môžete taky!

SÚVISIACE S DANOU: 6 čistiacich zariadení na čistenie priestoru

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 55 = 60

map