Svet je prvý taco šiška tu a je to 60 dolárov

Tacos sú známe ako lacné, najmä ak sú objednané z potravinového kamiónu alebo miestneho otvoru v stene. Je to docela štandardné zaplatiť len pár dolárov za jeden, v závislosti na prísadách, takže sme boli šokovaní – a zaujatí – počuť o taco, ktorý ide za 60 dolárov. Áno, správne ste nás počuli. Už ste si niekedy predstavovali svet, v ktorom by to mohlo byť tako? No, to sa deje a máme všetky deetky.

TÝKAJÚCE SA: Vegánske ryby Tacos sú lahodné a my máme recept, aby sme to dokázali

Taco Donut
S láskavým dovolením Puesto a Carmelle Pina

SoCal taqueria, Puesto, prichádza s prvým taco koblihu na svete, a znie aspoň dekadentne. Takže, čo presne ide do tejto inovácie, ktorá ju robí tak drahou? Po prvé, filet mignon je zložený do lôžka roztaveného syra na panvici, aby sa vytvoril chrumkavý, sýrový zábal do tvaru šišky. Je dokončený s humrami, plátkami avokáda a chipotle & cilantro creams a celá vec sa podáva na posteli ručne vyrobených, kameňolistých, modrej kukurice tortilly. V podstate tento obrovský “koblih” je zložený zo šiestich tacos zmiešaných so syrom a prvotriednymi prísadami, ktoré zvyšujú cenu.

VIDEO: Ako urobiť ľahké Skillet Tacos

Nadmerné jedlo bude debutovať 15. augusta vo všetkých troch reštauráciách v Irvine, La Jolla a San Diego. Získajte svoje Instagramy pripravené, toto je jedno jedlo, ktoré určite prinesie likes. #diditforthegram.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 49 = 59

map