Sviatočné sviečky Tento editor InStyle prisahá

To je obdobie pre slávnosti, blázon. Bez ohľadu na to, kam idete, je ťažké, aby ste sa nezasiavali všetkým veselím, a nemôžem si pomôcť, ale priznať, že to milujem – to všetko. Som vždy na prvom mieste, aby som dostal vianočný stromček, druhý sú k dispozícii každý rok a zisťujem, že hrám vianočné album Frank Sinatry, ktoré sa opakuje, ako postupuje mesiac december. Ale jedna z mojich absolútnych obľúbených častí tohto ročného obdobia sú tematické vonné sviečky, ktoré naplnia obchody. milujem ich tak veľa, že si kúpim najmenej tucet predtým, než skončí sviatok, takže mám dosť na to, aby som trval celý rok.

Môj obľúbený? Hniezdo. Ja jednoducho nemôžem dostať dosť zbierky Birchwood Pine. Vôňa majestátneho zimného lesa je vytvorená zmiešaním bielej borovice, jedľa jedľa a brezového dreva na základe bohatého pižma a jantáru. AKA, vyplní váš priestor s vôňou čerstvého rezaného vianočného stromčeka. Nielen, že robia úžasné darčeky (ak mám dostatočne silný moment, kedy som ochotný dať jeden preč, to je), ale prinášajú do môjho bytu takú krásnu a nostalgickú arómu, že sa stala nevyhnutnou súčasťou moje prázdniny. Môj go-to je vždy 3-knotová sviečka (21,2 oz, 64 dolárov), ale nedávno som objavil Liquidless Diffuser, ktorý je dodávaný s 5 vonných tyčiniek zobrazených v nádhernej zlatom kovovej základni, ktorá teraz získala trvalé miesto v mojej vstupnej. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − = 48

map