Tento farebný pop-up sa chystá zaplaviť váš kanál Instagram

Ak atrakcie, ako je uber Instagrammable Museum of Ice Cream, majú sklon dominovať váš zoznam vedier, pripravte sa na to, aby ste k nej pridali ďalšie skúsenosti. 1. augusta sa Color Factory otvára v San Franciscu a je to sen Insta-milenca!

farba Factory - San Francisco - Embed -2
Zdvorilosť farebnej továrne

Výstava farieb s rozlohou 12 000 štvorcových stôp, umiestnená v štvrti Union Square v štvrti SF, je dvojpodlažná výstava oslavujúca farbu a materiál, ktorý bude obsahovať 15 spolupracovníkov chvályhodných tvorcov. Je to myšlienka šťastného dňa Jordana Ferneyho spolu s umelcom Leahom Rosenbergom a návrhárom Erinom Jangom. 

SÚVISIACE: Zoznámte sa so ženou za múzeum zmrzliny

Medzi najdôležitejšie miesta vysoko fotogénneho priestoru patrí obrovská guľová jama naplnená 207 000 žltými guličkami, 7-nožový lenivý susan (kompletný s farebnými pochúťkami z miestnych cukrární ako Chantal Guillon, Craftsman a Wolves a Doughbies) o veľa viac. A ak sú vaše fotografie hlavnou prioritou, máte šťastie. Nielen, že celý priestor je úplne inštantný, ale aj priestorová samoinštalácia umelca Tom Stayte a šesť miestností veľkoplošných staníc, ktoré boli zriadené po celú výstavu. 

farba Factory - San Francisco - Embed -1
Zdvorilosť farebnej továrne
farba Factory - San Francisco - Embed -3
Zdvorilosť farebnej továrne
farba Factory - San Francisco - Embed -4
Zdvorilosť farebnej továrne
farba Factory - San Francisco - Embed -5
Zdvorilosť farebnej továrne

A pre zachovanie zábavy i po tom, čo ste opustili priestor, Color Factory tiež vykreslil mapu 17 špeciálne zadaných farebných zážitkov v San Franciscu. Po vašej návšteve môžete použiť mapu, aby ste získali okolo mesta a nájdite farebné veľkonočné vajíčka, ktoré ste pre vás skryli, ako napríklad ružový nápoj od firmy Boba Guys a náhrobná stena, okrem iného.

Sledovať: Know-How Nail Art: Confetti-Ready

farba Factory - San Francisco - Embed -6
Zdvorilosť farebnej továrne
farba Factory - San Francisco - Embed -7
Zdvorilosť farebnej továrne

Farebná továreň sa nachádza na ulici 575 Sutter Street v San Franciscu, CA 94102. Bude sa na pohľad od 1. augusta do 31. augusta s možnosťou rozšírenia. Vstupenky sú k dispozícii teraz ($ 32, colorfactory.co).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map