Tento Insta-známy pes má viac tašiek ako Carrie Bradshaw

Všetci milujeme dobrý príbeh o handričke, ale toto šteňa pozdvihlo bar na návrat.

Ella Bean je malá, štyri-libra Yorkie zmes, ktorá bola doslova klopať na smrti dvere. Ona začala svoj život ako šteňa mlyn pes, žijúci v hrozných podmienkach predtým, ako bol poslaný na útočisko na Floride. Pri hľadaní bezpečného útočišťa v útulku našla Ella Bean presný opak, keď jej čas takmer vyčerpal a ona bola na krátkom zozname, aby bola zničená.

Prijateľná osoba Ella Bean, Hilary Sloanová, zachránila päťčlennú šteniatku len dva dni pred dátumom eutanázie a zvyšok je (veľmi módna) história. Ella Bean teraz žije v Williamsburgu s luxusným životom s robustným šatníkom plným oblečenia a doplnkov, dovolenkovým programom na súpera najpopulárnejších blogerov a viac ako 92k sledovateľov na Instagram.

VIDEO: Celebrity, ktoré prijali svoje rozkošné psy

 

Posadili sme sa s glamour dievčaťom a dostali plný lopatka na jej inšpiratívny príbeh, rovnako ako zistila všetko o jej neuveriteľný zmysel pre módu.

radšej moju zimu pri bazéne. �� # dogsofthestandard #jetsetbean bts na snap & stories // robe cez @ the.dog.bar

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

SÚVISIACE s týmto: Tiny Fox-Dog je New York City búrkou

V štýle: Ella Bean! Ďakujeme, že ste sa s nami rozprávali! Máte dosť bláznivé pozadie – povedzte nám svoj príbeh.

Ella Bean: Bol som zachránený z mlyna šteňa (obchodné chovateľské zariadenie, ktoré chová psy na výnos) a pristálo v útulku. Vzhľadom na početné zdravotné problémy som bol na zozname eutanázie. Lady Human sa stala, že sa objavila v útulku a videl ma v klietke a ja som sa na ňu otočila. Vždy som bol taký očarujúci a strategický. Lady Human túto správu pochopila a prijala ma z útulku. Boli sme spolu od roku 2008 cestovať po svete, nakupovať a vzdelávať ľudí o šteňatkách a adopcii domácich miláčikov.

nedeľa ráno vo svete fazule veľkosti �� // minis by @phillipnuveen // prehliadka moja mini obývacia izba na príbehy teraz!

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

JE: Hovorme o šteňatkách. Prečo sú také hrozné? Ako môžu ľudia pomôcť príčine ukončiť šteňatá?

Ella Bean: Šteňatý mlyn je nehumánne obchodné zariadenie na chov psov, kde sa kladie dôraz na zisky o blaho psov. Typicky sú psi držaní v malých drôtených klietkach po celý život, zvyčajne s veľmi malým množstvom potravy, vody alebo veterinárnej starostlivosti. Chovajú sa nepretržite a vyrábajú šteniatka pre obchod so zvieratami, a keď už nemôžu byť chované, sú vyradené alebo zabité. Odhaduje sa, že 99 percent všetkých psov, ktoré vidíte v obchodoch s domácimi zvieratami, pochádza z šteňatých mlynov.

Ak chcete pomôcť, prijatie vášho domáceho zvieraťa z útulku alebo záchrannej skupiny má obrovský rozdiel. Zastavenie predaja psov na šteňatá v obchodoch s domácimi miláčikmi a on-line nielenže zatvorí trhy pre neľudské šteňatá, ale povzbudí verejnosť, aby získala psy z útulkov, záchranárov a zodpovedných chovateľov, ktorí liečia svoje zvieratá starostlivo a láskou zaslúžiť.

Typicky môžete nájsť akýkoľvek druh psa prostredníctvom prístreškov a záchranných skupín, takže aj keď milujete konkrétne plemeno alebo si prajete určitého psa alebo máte alergiu, môžete (a mal by!) Stále adoptovať ďalšieho maznáčika. Ušetríte život a získajte nový BFF! Každý vyhrá.

P.S.-Lady ľudská obľúbená mimoškolská aktivita pracuje s programom HSUS Humane Generation. Ak chcete ešte viac pomôcť, môžete darovať online a zapojiť sa do boja o zastavenie tohto krutého odvetvia.

módne týždenné rozhodnutia. #tbt #regram �� od @thedogstyler // ďakujem všetkým našim priateľom, ktorí nám poslali, dostať dobré poznámky. fazuľa je na oprave, ale zostane doma, aby uvoľnila a obnovila tento týždeň módy. zdravie ako prvé!

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

JE: Vaša móda je jedinečná. Kde sú niektoré z vašich obľúbených miest na nakupovanie oblečenia?

Ella Bean: Ďakujem! No, ja som veľmi veľký na medzinárodné nakupovanie. Niektoré z mojich obľúbených položiek som našiel v Miláne a Florencii. Moja lyžička ILoveMyDog je v podstate najkrajšia vec, ktorú by ste mohli nosiť počas zimy (nakupujte tu). ILoveMyDog je talianska značka so sídlom vo Florencii. Stretol som sa s majiteľom a je to fab.

Mám rád MaxBone pre príležitostné chic vibes, RubyRufus pre kašmír a kórejské značky Barker a Huts & Bay pre street wear. Moja kožená moto bunda je na mieru, vyrobená Lady Human podľa mojich presných špecifikácií. Môj tip pre štýl: vrstvy a prispôsobenie. Na mojej džínovej bundy som pridala výšivku môjho mena (Bean!) A množstvo sklovín. Mám rád vrstvy od viacerých značiek, aby som vytvoril vlastný vzhľad.

SÚVISIACE: Je to oficiálne: Kozy sú nové šteňatá Instagramu

dnes na #nationalmuttday im kričať všetkým svojim kolegom záchranným mláďatám. Bol som zachránený z útulku po tom, čo som takmer prežil šteňatý mlyn. Dúfam, že všetci moji priatelia zvážia prijatie vlastnej mutt. sme pekne bada $$ �� #survivor #adoptdontshop

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

JE: A aký je najlepší odev, ktorý ste nosili?

Ella Bean: Oh, to je ťažké. Možno je čas, keď som bol obalený diamantmi? Môj zásah do modelovania bikín? Aj keď milujem byť doma v šatách a papučách, moja kožená bunda a leteci vyzerajú, keď sa cítim najviac ako ja. Ale ja doslova nikdy nepoviem nie na nič zo sivého kašmíru. Je to môj absolútny favorit. 

najšťastnejšia hodina. # yeswayrosé

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

JE: Žijete v New Yorku báječný život. Kde sa nachádzajú niektoré z vašich obľúbených miest vo Veľkom Apple?

Ella Bean: Myslím tým, že Barneysu samozrejme milujem. Všetci elegantní nakupujúci milujú, aby ma milovali a naozaj, existuje niečo lepšie? Mám rád aj jedáleň! Žijem v Williamsburgu, takže ma môžete nájsť leňošenie v Cafe Colette, Rosarito, Cafe Mogador a naozaj akékoľvek elegantné miesta s vonkajšími sedadlami.

2017 rozlíšení: šesť balení abs & calm mind. ok, ak sme, byť úprimný, naozaj len abs. @soulcycle

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

JE: Máte štyri libry a približne veľkosť skla s vínom. Je to ťažké byť tak malý?

Ella Bean: Myslím na moju veľkosť ako majetok. Pretože som malý, môžem cestovať po svete a stretnúť sa s Lady Human v situáciách, ktoré nie sú zvyčajne vhodné pre psov. Napríklad sme sa vrátili z výletu do San Franciska. Odchádzal som po všetkých stretnutiach, ale bolo skvelé, aby som bol zahrnutý a zvonil, keď som potreboval môj názor. Byť malá nemá vplyv na moje schopnosti ovládať miestnosť alebo ovládať väčšie psy / ľudí. Dostávam to, čo chcem, keď to chcem.

člnkovanie fazuľa. �� # jetsetbean {všetky zábavy na lodi sú na ňom ��: ellabeanthedog b4 je preč!}

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

JE: Pre taký malý fazuľa ste cestovali dosť. Fav miesto, ktoré ste cestovali?

Ella Bean: Dovolenka na jeseň v Taliansku bola určite vrcholom. Milujem cestoviny! Šiel sme nakupovať v Miláne, plavili sa po jazere Como, vyhliadkovali sme v Benátkach a usadili sme sa pri bazéne v Portofino. Bola to neuveriteľná cesta. Tiež som si poznal fanúšik na vlakovej stanici v Miláne! To bolo tak zábavné!

ahem, viem, že niektorí z vás chceli dostať svoje labky na moje nákupné tašky a návrhárske kabelky – teraz u môže! odkaz v obchode s bio. Váš nákup bude výhodný pre @friendsoffinn – buďte elegantní a robte dobre. ďakujeme @phillipnuveen za vaše štedré darovanie ��

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

SÚVISIACE: Zoznámte sa s pánskym psom, Instagramovým najstylovším psom

JE: Máte kolekciu kabeliek, ktorá by mohla porovnať s Carrie Bradshaw. Kde získate svoje drobné vrecká?

Ella Bean: ja robiť miluj moje tašky! Môj priateľ Phillip Nuveen je neuveriteľný umelec, ktorý si pre mňa prispôsobí kabelky a nákupné tašky. Urobil mi úžasný prispôsobený cestovný dážď a uistil som, že som mal najväčšiu tašku na Fashion Week. Mám ešte niekoľko ďalších, ktoré som urobil, ktoré som ešte neodhalil!

posteľ: jediná vec, ktorá ma robí úsmevom.

Príspevok zdieľaný ella bean (@ellabeanthedog)

JE: Keď neplánujete cestovať po svete ani robiť verejné vystúpenia v okolí mesta, ako by ste chceli relaxovať?

Ella Bean: Na konci dňa sú celebrity psy rovnako ako každý iný pes. Rád by som odkopal umelú kožušinovú prikrývku s niektorým Netflixom a užíval si nejaké dlhé brušné trsy.

Pre viac dobrodružstiev Elly Beanovej ju sledujte na Instagram @ellabeanthedog!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 87

map