Tieto šumivé vína – 20 dolárov a pod! – sú najlepší búk pre váš Buck

šampanské
Caiaimage / Tom Merton / Getty

Tessa Trudeau

21. júna 2017 @ 10:45

Kto nemá rád šampanské? Tu na V štýle, sme veľkí fanúšikovia všetkých vecí bublina a šumivé, ale niečo, čo nie sme vždy do, je cena, ktorá prichádza s ním. S letom oficiálne na nás, sme sa rozhodli nájsť najlepšie možnosti, ktoré sú cenovo dostupné aj špičkovej kvality. Výzva prijatá.

SÚVISIACE: Čo je lepšie ako Rosé toto leto? Konzervovaná ruža, samozrejme

Porozprávali sme sa s sommelierom Ariel Arce, ktorý odporúčal tri skvelé fľaše pod 20 dolárov. Predtým Wine riaditeľ dvoma podzemnými šumivých destináciách vína, Riddling Widow and Birds & Bubbles je pre otváranie jej vlastný projekt tento rok v lete, Air Champagne Parlor 28. júna Jej nápoj Program si kladie za cieľ, aby sa “šampanské cenovo každodenný luxus”, ktorý je niečo, čo môžeme určite zaostávať.

VIDEO: Letné koktaily s Athenou Calderone EyeSwoon

 

 

Jedna z najkrajších vecí, ktoré Arce ponúka, sú lety šumivého vína založené na hosťových odpovediach na súbor troch osobných otázok. Podľa jej názoru je druh vína budete piť, šumivé v particiular, je odrazom toho, kto ste, takže sa naozaj prináša toto myslenie k životu s každú fľašu sa vyberie. Na to budeme piť!

Prečítajte si nižšie a uvidíte jej najlepšie tri bublinky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 − = 21

map