Toto tajomstvo N.Y.C. Reštaurácia je skrytá za barom

Každé veľké mesto má svoje tajomstvá, či už je to odľahlá ulica alebo súkromný park – a New York určite nie je výnimkou. Zastrešený vo vnútri hraníc The Garret East, koktailový bar v East Village navrhnutý tak, aby vyzeral ako luxusný byt vášho najväčšieho eklektického priateľa, je Dinnertable, reštaurácia ovplyvnená japonskými reštauráciami v štýle slávy v štýle New York Sushi Ko alum Ricardo Arias , Puerto Rican šéfkuchár s nádychom pre východoázijské prísady.

Napriek tomu, že je otvorená už viac ako rok, večera pod velením pod radarom, vďaka svojej diskrétnej polohe. Ak sa tam chcete dostať, prejdite priamo do zadnej časti priestoru, prejdite cez záclonu, otočte vypínač mimo neuzavreté drevené dvere a privíta vás obsluha, ktorá drží schránku rezervácií. Akonáhle ste dovnútra, uchopte sedadlo v bare a nechajte Arias kráľovský kráľ s čarovnými výčapmi o umeleckej konštrukcii každej misky, ktorá šikovne zahŕňa karibské chute (kývnutie na svoje dedičstvo) a pripravte sa na zážitok z jedla, ktorý nebudete čoskoro zabudnúť.

ČO JESŤ

Spýtajte sa na výber šéfkuchára a nechajte Arias robiť svoju vec. Ustricami, ktoré stekali s yuzu mignonette omáčkou, baby wasabi krevety, nakladaný tuniak modroplutvý a zapálené pruhované basy patria medzi najdôležitejšie prvky v ponuke zameranej na morské plody. Umyte to všetko pohárom vína alebo fľaškovým kokteilom (dômyselne pripravení vopred barmanmi z The Garret East).

SÚVISIACE: Prečo potrebujete zistiť túto novú reštauráciu vo vnútri stretnutia Breuer

Jedálenský stôl Review - 1
Predok domu

Kedy ísť

Večera je otvorená na utorok v utorok a stredy od 17:30. do 11.00 hod., štvrtok, piatok a sobota od 17.30 hod. do 11:30 hod. a je zatvorená v nedeľu a pondelok okrem súkromného stolovania. Objednajte si tabuľku približne o 8.00 hod. ku koncu týždňa a počkajte, kým bar bude osídlený, keď budete jesť.

ČO NOSIŤ

Šaty na noc: Pravdepodobne budete chcieť po jedle chytiť kokteil po večeri.

SPRÁVY: 10 Celebrity Kto Moonlight ako reštaurátori

Večera, 206 Avenue A, bez telefónu; dinnertable.nyc

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 + = 39

map