Ultimate Guide to Mexico City

Vo veku megalopolis dominuje Mexico City. Tiež nazývané Distrito Federal, je domovom 21,2 milióna ľudí v rámci 573 štvorcových míľ. Existuje dostatok miestnych trhov, pouličných tacos, múzeí dizajnu a šarmu Art Deco, ktoré inšpirujú celoživotných miestnych obyvateľov, aby neustále prehliadali. Pre turistov je to vlastné dobrodružstvo, od kokteilov barov Polanco až po gorickú galériu, ktoré vyskakujú do butikov La Condesa, a stena maľovala každú predstaviteľnú Instagrammable farbu medzi sebou (myslím, že Yves Klein modrá, bavlnené cukroví ružové a tyrkysové). Hlavné mesto je mestom štvrtí.

Palmové lemované ulice hostí najhoršie dopravné zápchy, aké som kedy videl. Ale metro je lacné a čisté a progresívna obecná vláda opätovne vydala a prešla pešo niekoľkými štvrťami, počnúc Centro Histórico, takže cyklistika je viac populárna než kedykoľvek predtým.

KÚPIŤ: Kultúra, móda, strava a dobrodružstvo: Konečný sprievodca k Káhire, Egypt

Tu sú niektoré báječné miesta na pobyt, jesť, piť a nakupovať, a niektoré zaujímavé veci robiť, nehovoriac o niekoľkých miestach na skóre perfektné Snap alebo príbeh.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map