Vaši hostia budú šialení nad týmito šampanskými okuliarmi hodnými pre Gatsby

my're raising a glass to you, Leo.
zdvorilosť

Anna Hecht

17. novembra 2016 v 18:00

Je tu len niečo o tomto ročnom období, ktoré nás má svrbenie, aby sme hodili Gatsby-style shindig. Možno je to sviatok alebo skutočnosť, že na trápnom počasí vonku chceme visieť zábleskové svetlá všade, ale niečo … niečo nás má pocit slávnostného príchodu november a december.

Rovnako ako niektoré veci majú tendenciu ísť spolu, ako arašidové maslo a želé alebo morka a Deň vďakyvzdania, lesklý, Gatsby-themed party musí mať fantastické šampanské flauty. Koniec koncov, Leonardo DiCaprio ako Jay Gatsby v roku 2013 Veľký Gatsby film bol určite zaneprázdnený popping fľaše pre jeho veľa party hostí.

Aby sme vám pomohli zdvihnúť svoje vlastné večierky doma, zaokrúhlili sme naše obľúbené šampanské a vyhľadali najlepšie dizajnérske lokality pre tie najkrajší. Či už hľadáte súbor, ktorý sa bude používať každý deň, alebo viac oslnivú voľbu pre sviatky, uvedieme niekoľko možností nižšie. na zdravie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

26 + = 29

map