Všetko Donut má navždy zmenil spôsob, akým premýšľame o raňajkách

Niekoľko vecí chutí viac podstatne New York ako všetko bagel. Mäkké, žuvacie a obložené špetkou semien, cesnakom, cibuľou a soľou je najlepšie vychutnávané a sprevádzané štedrým schmearom smotanového syra. Väčšina obyvateľov mesta to považuje za raňajky – hlavne o víkendoch, zatiaľ čo sa to týka. Ale kvasené dni pochúťky môžu byť očíslované vďaka novému hybridu, ktorý mení raňajšiu hru: všetko koblih.

Nová tvorbakvasnicový šiška so smotanovým glazúrom, sezamovými semenami, makom, pepitom a morskou soľou– je duchovným dieťaťom Troy Neal, spolumajiteľ projektu Donut v západnej dedine N.Y.C, ktorá sa špecializuje na ručne vyrábané pečivo s exotickými príchuťami ako je Beet a Ricotta, Bacon Maple Bar a Olivový olej a čierny korenie. “Skutočnou rozpravou bolo, či sa použije cesnak a cibuľa,” povedal mi jeden nedávno ráno. “Rozhodli sme sa proti tomu po vykonaní slepého testu chuti.”

súvisiace: Tento čokoládový banánový puding mení detskú hru

Priznám sa, že som bol najprv podozrivý, keď som prvýkrát položil oči na nehorázny krúžok v tvare krúžku. Ale moja skepsa bola skontrolovaná pri dverách s prvým kúskom: krémová a sladká s perfektným množstvom krízy a slanou dochuťou, ktorá vás prosí, aby ste pokračovali v nosingu, až kým to všetko nezmizne. Aj keď nemám v úmysle vzdať sa môjho milovaného všetkého bagu v blízkej budúcnosti, určite plánujem, aby som sa vrátil na niekoľko sekúnd (dobre, dobre a možno aj tretie). Na 3,75 dolárov pop, je to krádež.

10 Morton Street, 212-691-5000; thedoughnutproject.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 + = 95

map