Vydajte sa na prehliadku krásnej talianskej vily Pretty Little Lars ‘Trojan Bellisario mal jej Bachelorette slávnosti

troian Bellisario's Bachelorette Party Villa - LEAD
Zdvorilosť

Isabel Jones

13. septembra 2016 @ 11:00

Roztomilé mrchy hviezda Trojan Bellisario nedávno strávila v Capri niekoľko dní blaženosti so svojou bachelorette gang, oslavujúc posledné chvíle predtým, než sa zriekla kanadskej obleky herec, Patrick J. Adams.

30-ročná nevesta, ktorá má byť prenajatá v južnej Taliansku, s jej najbližšími kamarátmi PLL spolu-hviezdy Shay Mitchell a Ashley Benson (áno, fan-fiction sa splní!).

Domov Bellisaria Airbnb, Villa Camerelle, je vecou našich najdivokejších Lizzie McGuire film sny. Trojspálňová vila s dvoma a polami kúpeľňou mala šesť priateľov, ktoré sa zdalo mať úžasný čas v mnohých fotografiách, ktoré Bellisario uverejnil na Instagram.

Bellisario a spol. strávil extravaganciu bachelorette robiť všetko, čo by sa dalo očakávať na letnú cestu do Talianska: popíjanie vína, prehliadka plavidla, jesť želatína, jazda na koni (alebo len predstavovať) Vespa.

Deštivý deň gelato! #bellisariogetsbooted

Fotografie, ktorú vyslal Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

Motorino. #bellisariogetsbooted

Fotografie, ktorú vyslal Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

Dámy na zámku. #bellisariogetsbooted

Fotografie, ktorú vyslal Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

Babes na lodi #bellisariogetsbooted

Fotografie, ktorú vyslal Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

Nádherná vila je vybavená dvorom a terasou naplnenou rastlinami, nádhernými vonkajšími jedálenskými priestormi, malebným bazénom, čistým bielym interiérom a mramorovými podlahami a všetkým talianskym vkusom, ktoré by ste mohli niekedy očakávať. Samozrejme, že tento luxus nie je lacný. Dočasná podložka spoločnosti Bellisario sa pohybuje okolo 5 787 USD za noc.

Ak je tento druh rozprávkového luxusu len pre bacheloretskú párty, nemôžeme sa dočkať, kedy sa dozvieme, čo je na sklade pre skutočnú svadbu Bellisario!

VIDEO: Bacheloretská vila Troian Bellisario

Prezrite si fotografie nižšie a bližšie si pozrite Bellisariónovu svadobnú dovolenku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − 32 =

map