Zoë Saldana Springs za 8,7 milióna dolárov Beverly Hills Home – Tu je váš Sneak Peek

Attends the Samsung launch of the Galaxy S 6 and Galaxy S 6 Edge at Quixote Studios on April 2, 2015 in Los Angeles, California.
Jason LaVeris / FilmMagic

Anna Hecht

03.06.2016 @ 19.30 hod

Zoë Saldana vždy mala neuveriteľne šikovný štýl a podľa vzhľadu svojho nového sídla v Beverly Hills má tiež neuveriteľnú chuť, pokiaľ ide o nehnuteľnosti. Nachádza sa v hviezdne obsadenom meste Hidden Valley Estates, 8,7 milióna dolárov sa nachádza len dve dvere od nového domova Adele a predtým ho vlastnil realitná televízna hviezda Kimora Lee Simmons, správy Trulia. 

V salóne s šiestimi spálňami, s ôsmymi kúpeľňami má Saldana prístup k všetkým luxusným obytným priestorom a vybavením, ktoré jej srdce túži. Od formálnych obývacích a jedálenských miestností až po dizajnérskú kuchyňu, raňajkovú miestnosť, rodinnú izbu v prízemí a priestranné majstrovské apartmány, dom je ideálny pre veľkú zábavu. Ak chcete vidieť všetko, čo ponúka Saldana nový domov s rozlohou 6,332 štvorcových stôp, prejdite na nižšie uvedených fotografiách.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 60 = 68

map