Zoznámte sa s projektom Sage, aplikáciou založenou na webe, ktorá skutočne robí počítanie kalórií

Pokiaľ ide o aplikácie pre zdravie, vyskúšal som ich všetky. Celá polica môjho iPhone je venovaná malým ikonám, ktoré sľubujú softvér schopný sledovať a vypočítavať stravovacie a pohybové návyky, aby sa nejako zvýšila koncepcia wellness ľahšie pochopiteľná. Pozrite sa, nerozumiem všetkému, čo súvisí s výživovou vedeckou praxou, a preto som hrdý na to, aby som zostal aktuálny v najnovších trendoch súvisiacich s výživou, vrátane týchto aplikácií. Ale to, s čím som sa stretol, je množstvo programov v oblasti zdravia, ktoré, hoci sú informatívne na základnej úrovni, neposkytujú úplný obraz o informáciách (a to, čo poskytujú, môže byť ťažké pochopiť). Zadajte projekt Sage.

“Príliš často sa jedná o čiernu dieru: je to mätúce, generické a v dôsledku toho neumožňuje ľuďom prijímať lepšie rozhodnutia na základe toho,” hovorí Sam Slover, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Sage, jedlo technologická spoločnosť s cieľom pomôcť spotrebiteľom lepšie sa orientovať v oblasti výživy. Sage presahuje jednorazové riešenie, ktoré je vhodné pre všetky vzorce základných kalórií a výživové štítky. Iste, je užitočné vedieť, koľko cukru je v jedle, ale nechcel by ste skôr vedieť, koľko cukru bolo pridaných pri spracovaní alebo koľko skákacích zásuviek to bude trvať, aby sa tento cukor vypáliť? Táto webová aplikácia poskytuje všetky tieto informácie a podstatne viac – a je to skutočne zábavné.

jedlo App 4
Zdvorilostný projekt Sage

SÚVISIACE: Vstúpil som do 12-krokového programu pre závislosť od stravy

Dedikovaný na to, aby sa dalo sprístupniť náročné dáta, Slover a dizajnér a dietetik vedený tím vytvoril rozhranie, ktoré je atraktívne a skutočne trochu hravé. “Objektívne zobrazujeme údaje, ale používame personalizovaný dizajn, aby sme pomohli ľuďom vidieť dátové body, ktoré sú pre nich dôležité,” hovorí. “Je to všeobecný štítok výživy, ktorý sa stáva vaším štítkom.” V podstate môžete nechať Sage vedieť, že ste paleo alebo bez lepku, tréning na triatlon, alebo jednoducho priemerný človek, ktorý chce lepšie porozumieť výživy a pozrieť si dietetické informácie, ktoré pre vás záleží.

jedlo App 3
Zdvorilostný projekt Sage

Služba Sage umožňuje používateľom dokončiť stránky personalizácie, ktoré obsahujú informácie od všetkého, čo sa týka výšky, váhy a pohlavia, až po stravovacie obmedzenia a ciele životného štýlu. Vyhľadávacia funkcia je prepojená s databázou približne 20 000 produktov (majú partnerstvo so spoločnosťou Whole Foods), takže ak je dobrý kus toho, na čom máte občerstvenie, označený ako organický alebo prírodný, môžete nájsť presne tie “čipy”, ktoré hľadáte pre. Ak nie, poskytnú sa všeobecné odhady.

jedlo App 2
Zdvorilostný projekt Sage

SÚVISIACE: Môžem byť závislý na masážnych aplikáciách na požiadanie

Informácie o výživovej hodnote sú neuveriteľne podrobné, presne podľa toho, koľko zložiek sú v každom výrobku a koľko týchto zložiek sú známe alergény. (Môžete si tiež uvedomiť svoje stránky o vašich alergénoch a poskytne vám jasné upozornenie, ak sa na ne vzťahujú aj produkty, na ktoré ste prišli.) Dokonca vám povie, či vaše jedlo je vyrobené v USA.

Projekt Sage je užitočným zdrojom pre každého, kto sa vážne zaoberá výživou, alebo ktokoľvek, kto jednoducho chce lepšie pochopiť potraviny, ktoré dávajú do svojho tela. Je to intuitívne a personalizované a aplikácia vás nikdy nebude odsudzovať za to, že ste jedli nejaké určité jedlo. “Nie je to o správnom jedle a nesprávnom jedle,” hovorí Slover. “Navrhli sme systém na prispôsobenie a zvýraznenie toho, o čo sa starajú jednotlivci.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 + = 72

map