10 Kaktus inšpirovaných kozmetických výrobkov, ktoré prinesú pôdu Coachella

TK
Getty

Erin Lukas

Mar 27, 2017 @ 17:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Okrem dvoch víkendov, ktoré sa konajú v apríli, keď sa tisíce fanúšikov vracia do údolia Coachella pre svoj inauguračný hudobný festival, púšť je tajomné miesto. Zatiaľ čo sú hviezdne noci, zázraky a vzdialená krajina, nič nepredstavuje väčšiu intrigu ako odolné kaktusy, ktoré sa podakujú pod horiacim púštnym slnkom.

Je to preto, že hoci žije v miestnom údolí, suchá a pichľavá rastlina je skutočne nabitá vysokými hladinami esenciálnych mastných kyselín, ako je vitamín E a flavonoidy. Tento kombo pomáha nielen udržiavať hydratáciu rastlín, ale môže vyživovať pokožku a upokojiť zápaly pri topickom použití. Kto by si myslel, že tak účinný spôsob, ako udržať pokožku chladnú a hydratovanú, by sa mohla nájsť pod horiacim púštnym slnkom?

Tu sme zakomponovali naše obľúbené kozmetické kozmetické výrobky, ktoré vás idú počas celého víkendu hudobných festivalov, alebo okamžite prevezmete vás do púšte, ak ste nebol schopný dosiahnuť požadovaný lístok.

VIDEO: Mince: skutočné náklady na prechod na Coachellu

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 − = 54

map