10 Kozmetické výrobky, ktoré budete potrebovať zvládnuť striktné trendy kovového make-upu

kovový makeup
Zdvorilosť (2), Time Inc Digital Studios

Jennifer Velez

31. marca 2014 @ 13:39

Z dráh na červený koberec, odvážny kovový make-up je jedným z najhorúcejších trendov, ktoré môžete vyskúšať v tejto sezóne. Už nie je len prázdninová základňa, nespočetné množstvo kozmetických značiek teraz jazdí na ťažkom kovovom vozovku, takže vyhľadávanie možností každodennej noci je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Pre výrazný efekt odporúčame investovať do pozláteného krémového tieňa, aby sme zosilnili tradičné dymové oko. Ale ak je to jemnejší lesk, ako to robíte, dovoľte, aby ružové zlato mäkké, všeobecne lichotivé odvolanie inšpirovalo vašu ďalšiu manikúru. Bez ohľadu na drahocenný kov, ktorý dávajú prednosť, existuje veľa spôsobov, ako začleniť vzhľad do rúk make-upu počas celej sezóny.

Ak chcete zúžiť výber, zaokrúhľovali sme niektoré z našich obľúbených kovových výrobkov inšpirovaných v množstve odtieňov pripravených na jar. Pozrite si ich všetky v našej galérii!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + = 18

map