10 kozmetických produktov, ktoré by ste mali kúpiť od predaja Target’s Summer Flash

terč Sale
Zdvorilosť

Erin Lukas

17. júla 2018 @ 12:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Či už potrebujete jumbo balenie papierových uterákov alebo nové plavky, viete, že ich môžete nájsť v Target. A pretože budete tam tak isto, nikdy to neublížilo prehliadnuť uličku make-upu v obchode príliš, správne? 

V posledných rokoch spoločnosť Target kompletne prehodnotila svoje oddelenie krásy. Vďaka nespočetným značkám, ponukám odtieňov a kategóriám produktov zvyčajne opustíte obchod s dvoma nákupnými náramkami plnými vecí, namiesto práškového pracího prostriedku, ktorý ste pôvodne začali vyzdvihnúť. 

Dnes je Target ešte ťažšie držať sa vášho nákupného zoznamu s jeho jednodňovým letným predajom flash. Stane sa 17. júla (ako v súčasnosti) až do 23:59 CT, vyberte krásu a výrobky osobnej starostlivosti sú 25% z ceny. Áno, je pravdepodobné, že obsahuje vašu obľúbenú riasenku alebo suchý šampón. 

Bez ohľadu na to, či potrebujete skladuť nejaké veci, alebo máte produkt, ktorý ste vyskúšali, dnes je deň, kedy chcete uskutočniť cieľový úsek alebo vytiahnuť svoju kreditnú kartu, aby ste mohli online objednať, keď budete jesť obed na stole v práci. 

Aby sme vám uľahčili výber, získali sme najlepšie kozmetické výrobky na nákup počas masívneho jednodňového predaja Targetu.  

VIDEO: 6 produktov krásy pod 12 dolárov, ktoré by ste mali kúpiť od drogérie 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 3 =

map