10 nových rúk, ktoré potrebujete toto pád

spadnúť Lipsticks
Zdvorilosť (3), Time Inc Digital Studio (3)

Erin Lukas

21. augusta 2017 @ 19:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Tvrdá pravda: leto sa chystá zabaliť. Dobrou správou? Môžete začať premýšľať o tom, aké rúžy budete nosiť, aby ste privítali návrat svetla a koženého počasia.

Rovnako ako zvyšok vášho šatníka, vaše pery stále vyzerajú, akoby ste boli vytesaní z 90-tych rokov s hlúpymi akami a hlbokými hnedými odtieňmi. Avšak vďaka holografickému lesku a kvapalným rúžom s lesklým povrchom sa začína prejavovať skorý návrat. Samozrejme, držať sa s klasikou je vždy dobrý nápad, a tam sú nové matné červené a mauve, ktoré môžete vtláčať do mixu pre dobrú mieru.

Od matnej červenej až po lesklej ruže, bez ohľadu na tiene alebo farbu, ktorú uprednostňujete, je tu niekoľko nových rúšok, ktoré chcete pridať do zbierky ASAP. Jedná sa o 10 odtieňov, ktoré budú za všetkými tvojimi pádovými okami. Pokračujte v rolovaní pre nové rúžy, ktoré potrebujete v tejto sezóne.

VIDEO: Skutočné náklady na mikroblanie a iné procedúry Beaauty

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map